Bratislava – Madrid – Zanzibar za cenu 396€!

Nejaký ten týždeň dozadu sme pre vás našli letenky na Zanzibar za cenu len tesne prevyšujúcou 400€. Mnoho z vás letenky využilo a teda tu dnes pre vás máme ďalšiu ponuku. A zaplatíte ešte menej. Rezervujte si letenky ešte dnes a za letenky zaplatíte dohromady iba 396€! 

Ide o kombináciu leteniek z Bratislavy do Madridu a z Madridu na Zanzibar, kde spoločnosť Kenya Airways v spolupráci s KLM či Air France ponúka letenky za ceny okolo 350€. Keby ste si chceli kúpiť letenky z Bratislavy, Viedne či Budapešti, tie najlacnejšie letenky bežne stoja 600-800€.

Nižšie ponúkame síce konkrétny termín, kde lety na seba pekne nadväzujú, avšak letenky sú dostupné vo viacerých termínoch od januára až do júna. Ako nájsť tie najlacnejšie letenky práve pre vás?

  1. Navštívte stránky flipo.de, kde nájdete kalendár termínov na letenky z Madridu na Zanzibar. 
  2. Vyberte si termín a kliknite na Weiter pre overenie či je daný termín stále dostupný. Neaktualizujú to často a v týchto kalendároch sa mnohokrát nachádzajú aj už neaktuálne termíny
  3. Ak vám to termín zobralo a nevyhodilo nejakú hlášku, že termín už nie je aktuálny, prejdite na stránky http://www.momondo.cz/ a zadajte tam vami vybraný termín, a všetko čo to od vás chce…Nájde to pre vás najlepšiu cenu v zadaný termín.
  4. Na rezerváciu leteniek do Madridu bude najlepšou možnosťou využiť spoločnosť RyanAir. Lieta z Bratislavy za výborné ceny. Myslite taktiež na to, že ak máte viac batožiny, tak si za letenky priplatíte. RyanAir lieta do Madridu taktiež z Budapešti

Po tomto všetkom by ste mali dostať pomerne prijateľnú sumu. Väčšinou záleží hlavne na cene leteniek do Madridu. Ak ste nenašli pre vás výhodný termín na letenky na Zanzibar z Madridu, skúste pozrieť ešte termíny z Barcelony na týchto stránkach.


Letenky na Zanzibar

 Odlet: Madrid |  Termín: 21.1.-9.2.2016 |  Cena: od 351€

Rezervovať

letenky zanzibar


Letenky do Madridu

 Odlet: Bratislava |  Termín: 20.1.-10.2.2016 |  Cena: od 45€

Rezervovať

letenky Madrid


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania môžete využiť webové stránky booking.com. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste a za storno neplatíte. Využiť môžete taktiež služieb miestnych cez https://www.airbnb.com/

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?