Bratislava – Madrid – Zanzibar už od 405€

Zanzibar a jeho pláž na večer
By: Kyle Taylor - CC BY 2.0

Tanzániu sme tu už mali včera, dnes vám však ponúkame letenky priamo na obľúbený ostrov Zanzibar. Ak vám nevadí, že sa chvíľku zdržíte aj v Madride, za letenky z Bratislavy do Madridu a následne na Zanzibar zaplatíte dohromady len 400€.

Cena je viac ako výhodná a preto by ste nemali váhať príliš dlho. Čo som mal možnosť si pozrieť, tak pri niektorých letoch zostáva doslova len niekoľko voľných miest. Letenky z Madridu na Zanzibar máte možnosť zakúpiť v termínoch od januára do júna 2016. Letieť budete so spoločnosťou Kenya Airways. Ak vám nevyhovuje termín nižšie, vieme vám poskytnúť zatiaľ množstvo termínov, stačí nám napísať na facebooku.

Do Madridu sa dá letieť z Bratislavy či Budapešti. Letenky v tých najlacnejších termínoch sa dajú aktuálne kúpiť už od 50€.


Letenky Madrid – Zanzibar

 22.1.-8.2.2016 – 355€- Rezervovať

letenky Zanzibar

Letenky Bratislava – Madrid

 20.1.-10.2.2016 – 50€ – Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 58€


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania využite web booking.com, na ktorom nájdete obrovské množstvo ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.