ALBÁNSKO: Tirana na jar už za 23€

Albánsko národný park

Spoločnosť WizzAir tento rok spúšťa svoju novú linku do hlavného mesta Albánska. Momentálne dokonca klesla cena spiatočného letu do Tirane už na 23€!

Cena platí pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných 42€ za spiatočný let. Ak však plánujete letieť napríklad vo dvojici, odporúčame si členstvo zakúpiť. Pre dvoch stojí členstvo dohromady 30€ a naviac ním získate zľavy na letenky WizzAir-u na najbližší rok. Viac si o tom môžete prečítať v našom článku.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín na prelome apríla a mája 2017 – 30.4-7.5.2017. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Dodatočná batožina sa dá samozrejme dokúpiť(členovia WDC majú nižšie ceny aj na dokúpenú batožinu)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Tirana
od 23€
30.4-7.5.2017

Ubytovanie

Albánsko je lacná krajina a za ubytovanie veľa nezaplatíte. Bežne cena ubytovania začína na sumách do 10€ za osobu na noc.

Konkrétne ponuky na ubytovanie vám dávať nejdeme, keďže pravdepodobne neostanete počas toho týždňa v Albánsku iba v hlavnom meste. Každopádne ubytovanie hľadajte cez portál HotelsCombined.com, ktorý vám porovná cena na jednotlivých weboch, ktoré ponúkajú rezerváciu ubytovania.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Tirana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?