AKCIA do 18:00: Chicago od 298€, New York od 348€

New York , mesto z výšky

Po dlhej dobe tu máme konečne akciu „Super Sundy“ od spoločnosti Air Berlin, ktorá je zas atraktívna aj pre Slovákov. Plánoval si letieť do USA? Za cestu tam aj naspäť zaplatíš pri Chicagu 298€, pri New Yorku potom 348€!

Ako sa však píše aj v nadpise, táto akcia bude dostupná len niekoľko hodín – do 18:00. Preto ak máš o letenky záujem, neváhaj príliš dlho.

Termíny sú dostupné od januára do marca 2017. Pri New Yorku ich je trošku viac, no ani pri Chicagu si nebudete mať problém vybrať.

Cena vám nestačí? Potešiť by mohol aj jediný prestup v Nemecku, ktorý potrvá menej ako 2 hodinky. Žiadne dlhé čakania na letiskách, v USA budete skutočne veľmi rýchlo a len o niečo neskôr ako keby ste leteli priamym letom.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Nižšie uvádzame kalendáre termínov na Pelikane. Letenky môžete kúpiť buď hneď tam ak uprednostňujete rezerváciu v slovenčine a komunikáciu so slovenskou firmou, alebo priamo na stránkach Air Berlin.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Chicago
298€
január – marec 2017
Viedeň
New York
348€
január – marec 2017

Ubytovanie

Všeobecne odporúčame dlhodobo využiť jeden z troch portálov na rezerváciu ubytovania. Na Booking.com nájdete najväčšiu ponuku zariadení, HotelsCombined dokáže porovnávať ceny na jednotlivých rezervačných portáloch a Airbnb.com je  ubytovanie od miestnych, ktorí vám prenajmú izbu či celý byt.

Možno ste nedávno čítali o obmedzení Airbnb.com v New Yorku. Už si tu nebudete môcť na krátku dobu cez tento portál zarezervovať celý byt, izba by však zatiaľ mala byť stále v poriadku.

Ponuky ubytovania – Booking.com / HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Chicago

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)