8 nocí na Malte s letenkami a ubytovaním za 416 EUR. Odlet z Bratislavy

Malta %snorchlovanie v Blue Lagoon
Malta

Užite si kúzelnú Maltu s pobytom v pohodlnom Fisherman's Cove Guesthouse, ktoré je situované len kúsok od prekrásnej pláže a historického centra Malty. Využite ideálnu polohu pre relax na pláži a objavovanie krás Malty. Využite náš tip na termín 11.6.-19.6. (8 nocí) za 416 EUR za letenky a ubytovanie.

Rýchla rezervácia:

Zhrnutie nášho tipu na pobyt na Malte

Rezervujte si letenky z Bratislavy na Maltu za 44 EUR. K tomu si rezervujte ubytovanie v Fisherman's Cove Guesthouse za 744 EUR pre dvoch (372 EUR na osobu). Spolu vás tak výjdu letenky aj ubytovanie na 8 nocí iba 416 EUR. (Ceny platia v čase uverejnenia tohto tipu). S ubytovaním dlho neváhajte – v cene je bezplatné storno.

  • Celková cena na osobu: 44 EUR (letenky) + 372 EUR (ubytovanie) = 416 EUR
  • V prípade, ak by ste si chceli požičať aj auto za 210 EUR na celý pobyt s bezplatným stornom, cena aj s autom vyjde potom 521 EUR / osoba.

Rezervujte si:

1. Letenky na Maltu:

  • Termín: 11.6.-19.6.
  • Letenky Bratislava – Malta: len za 44 EUR na osobu. Rezervácia na Ryanair.
  • Ďalšie termíny a odlety nájdete na Pelikan.sk.

2. Ubytovanie na Malte:

Vychutnajte si komfort a pohodlie v Fisherman's Cove Guesthouse, ktorý je perfektným miestom pre vašu dovolenku.

3. Prenájom auta:

Objavte skryté poklady Malty s autom. Prenajmite si auto priamo na letisku s bezplatným stornom a poistením za 210 EUR na celý pobyt. Auto si rezervujte na Discover Cars.

Prečo navštíviť Maltu v júni?

Jún na Malte je ideálny čas na dovolenku. Teploty dosahujú príjemných 25-30°C, more je už teplé a ideálne na kúpanie. Môžete očakávať slnečné dni, čo je perfektné pre prechádzky po historických uličkách a relax na pláži. Okrem toho, vyhnete sa hlavnej turistickej sezóne, takže si užijete pokojnejšie prostredie a menej preplnené atrakcie.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?