Zaži cestovateľský festival v Bratislave

cestou necestou

Si aktívny alebo zatiaľ len pasívny cestovateľ a zaujímajú ťa príbehy iných z ciest? Máš tento týždeň čas a si v Bratislave? Zbystri pozornosť! Nájdi si v programe prezentáciu, ktorá ťa zaujme a príď si ju užiť na najväčší cestovateľský festival na Slovensku Cestou necestou.

Ponáhľaj sa, festival v Bratislave už beží od pondelka. V termíne od 25.2 do 20.3. 2016 sa koná viac ako 120 cestovateľských prezentácii v 16 mestách na Slovensku. Tento týždeň (7.-13.3.2016) už štvrtý rok jadro festivalu prebieha v našom hlavnom meste. Predstaví sa tu päťdesiat prezentujúcich s rôznorodými zážitkami.

Ak ste sa o festivale dozvedeli len teraz, zopár prednášok ste síce premeškali- napríklad o dobrodružstve v Severnej Amerike na bicykli, ale ešte veľa výborných na Vás čaká. Mojimi typmi je Nepál, Swalbard, India, Trans-sibírska magistrála alebo Aljaška. Hlavným bodom programu je hosť z Rakúska Christian Stangl. Ten porozpráva príbeh ako zdolal tri najvyššie hory všetkých kontinentov. Niektoré jeho expedície mali aj vedecký význam, hory totiž neboli vôbec odmerané.

Na festivale sa však bude aj potápať so žralokmi, na čezete sa prejde Mongolsko, na džípe Albánsko. Ethno-jazzové Duo Deši svojim koncertom spestrí program. Vo štvrtok 10.3.2016 potešia chuťové bunky kuchári z Indie svojou typickou kuchyňou.

Príďte sa inšpirovať, nabrať odvahu vystúpiť z komfortnej zóny a možno o rok, dva, budete na pódiu stáť práve vy.

Udalosť tu: https://www.facebook.com/events/2125649024242828/

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.