Z Bratislavy na grécke Korfu s letenkami už za 30€

zátoka v Korfu

Pri letoch z Bratislavy na Korfu sa nám tu opäť objavili lacné jarné letenky! Ak máte chuť vydať sa na tento populárny grécky ostrov aj počas apríla, spiatočné letenky kúpite už za 30€!

Priemerné teploty sú tu v apríli väčšinou okolo 15-16°C. To znamená, že na nejaké kúpanie to v tomto mesiaci ešte nebude.

Za najnižšiu čiastku je dostupný jediný termín – 13-20.4.2018.

Ak by ste chceli letieť v inom termíne a chceli zistiť cenu, kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Vo všetkých prípadoch si so sebou môžete bez príplatku zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg, ktorú vám pri bráne uložia do podpalubia a na palubu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
za 30€
13-20.4.2018

Tip na ubytovanie

Ubytovanie cez Airbnb – neďaleko letiska sa môžete ubytovať napríklad tu. Za týždeň tu zaplatíte ako dvojica 248€ – 124€/osoba, 17,7€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Korfu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?