WOW! Spoznajte ISLAND s letenkami už od 36€!

letenky z Katovíc na Island

Dnes u WizzAir-u máme možnosť nakupovať o niečo lacnejšie a pri prezeraní aktuálnych ponúk na letenky sme pre vás našli extrémne lacné letenky na Island.

Spiatočné letenky s odletom z Katovíc sú na marec dostupné už od skvelých 36€ za let tam aj naspäť dohromady.

WizzAir ponúka letenky za takúto cenu pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ste o tomto členstve ešte nepočuli, stojí 30€/rok pre dvojicu dohromady a vďaka nemu môžete nakupovať počas celého tohto roka letenky WizzAir-u so zľavami 15-20€ na 98% leteniek tejto spoločnosti.

Za najnižšiu cenu je dostupný marcový týždenný termín – 18-25.3.2019. Odporúčame v prípade záujmu rezervovať čo najskôr. Veľa leteniek za takúto cenu dostupných nebude.

Pri aktuálnych batožinových podmienkach WizzAir-u si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku 

TIP – Slováci a Česi môžu parkovať pri letisku v Katoviciach s 50% zľavou. Stačí pri odchode z parkoviska P2 ukázať túto stránku.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
36€
18-25.3.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Na Islande ten prenájom auta nepatrí k najlacnejším no oplatí sa ho si požičať. V termíne 18-25.3.2019 si auto požičiate od cca 184€

Celú ponuku väčšiny autopožičovní si viete pozrieť sami napríklad na stránkach Rental Cars . My cez nich pravidelne aj požičiavame auto cez internet pred výletmi a zatiaľ máme iba dobré skúsenosti.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ak by ste chceli bývať na Islande a každý deň si robiť nejaké výlety do okolia, za túto izbu zaplatíte na týždeň 354€ – 177€/osoba, 25,2€/osoba/noc. To je na Island úplne fajn.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Katovíc na Reykjavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?