WOW! Letenky z Talianska do Austrálie od 439€!

koala medvedík v austrálii na strome spí

Rozmýšľate nad cestou do Austrálie? Nevadí ak to bude už budúci mesiac? Pýtate sa prečo? Odpoveďou je ponuka spoločnosti Etihad Airways na lety z Talianska do austrálskeho Perthu. Cena leteniek začína na skvelých 439€! Aby nedošlo k nedorozumeniu – áno, cena spiatočných leteniek! 

Lety sú dostupné v termínoch počas júna 2016. Nemáme informáciu či sa jedná o chybovú tarifu alebo ide len o šialenú akciu, každopádne celkom určite bude po letenkách obrovský dopyt. V prípade, že vám nevadí odlet z Talianska, neváhajte ani sekundu. 

Letenky sa dajú zohnať aj lacnejšie, napríklad cez nejaký ten vyhľadávač lacných leteniek ako je napríklad Momondo, každopádne odporúčame v tomto prípade rezerváciu cez Pelikan, keďže na Momondo môžete naraziť na množstvo webov, ktoré vám tú letenku nakoniec nerezervujú(z viacerých dôvodov)

Prestupuje sa Abu Dhabi. Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou maximálne 23kg. 

Kalendár termínov

Miláno - Perth od 439€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Perth

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno