Ako to vyzerá v prvej triede Emirates za 21 000$? Youtuber o tom natočil video

Casey Neistat

Na Letenkách za babku sa väčšinou dozvedáme o lacných možnostiach letov kedy veľký štandard od leteckých spoločností za uvedené ceny nie je možné čakať a hlavne nízkonákladové spoločnosti tento štandard ani neponúkajú.

Rozmýšľali ste však ako to vyzerá v prvej triede u najlepších aeroliniek, kde dostanete to najlepšie čo letecké spoločnosti ponúkajú? 

Casey Neistat je populárnym youtuberom, ktorý si na trase Dubaj – New York zaplatil cestu v biznis triede. Spoločnosť mu však zadarmo umožnila letieť v prvej triede a čo je lepší námet na video ako natočiť let, ktorého cena by bola inak 21 000$? Jeho video si pozrite nižšie.

(Samozrejme sme si cenu išli overiť a aktuálne je cena asi tak tretinová/polovičná, no stále je to veľmi slušná čiastka)

[vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=84WIaK3bl_s“]

Spoločnosť Skytrax, ktorá sa konkrétne zaoberá hodnotením leteckým spoločností hodnotila v tomto roku aj prvé triedy jednotlivých aerolinik. Kým spoločnosť Emirates ako taká skončila medzi leteckými spoločnosťami na prvom mieste, v hodnotení prvých tried sa umiestnila na 6. mieste a rebríčku kraľoval Etihad. No aj tak, ako je vidno vo videu ide o luxus ako sa patrí. 

Čo môžete v prvej triede očakávať?

  • Súkromie. Ako uvidíte aj na videu, budete mať vytvorený priestor iba pre vás, ktorý vás celkom úplne oddelí od ostatných
  • Jedlo najrôznejšieho druhu v najvyššej kvalite si budete môcť objednať kedykoľvek a personál vám ho pripraví
  • K tomu samozrejme aj bezplatné nápoje od výmyslu sveta
  • Radi by ste sa osprchovali? Napríklad pri letoch Emirates to nie je problém a v cene prvej triedy túto možnosť máte
  • Mnoho spoločností vás aj odvezie na letisko či z letiska do cieľovej -destinácie(samozrejme má to svoje hranice 😀 )
  • First class zážitok začína často krát už na letisku, kedy máte v cene letenky aj vstup do ich salónika s wi-fi, pitím a jedlom zdarma
  • Samozrejmosťou je širšie sedadlo, ktoré si môžete v prvej triede upraviť až do podoby postele. 
  • Obrovský výber toho, čo si počas letu môžete pozrieť
  • A nesmieme zabudnúť na to, že do lietadla aj z neho idete ako prví

Stálo by vám to za 21 000$? Ja by som si radšej zaplatil cestu okolo sveta 😀 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?