Výpredaj leteniek do Dubaju už od 189€

By: Through the lense's eye... - CC BY 2.0

Plánujete navštíviť Dubaj? Hľadáte nejakú lacnú letenku? V tom prípade by vás mohol potešiť výpredaj leteniek do Dubaju, ktorý sa dnes objavil na stránkach Pelikanu. Tie najlacnejšie letenky stoja už od 189€!

Ide o výpredaj leteniek štyroch leteckých spoločností zo 4 miest. Najlacnejšie sú letenky spoločnosti WizzAir z Budapešti, kde cena začína už na 189€. Tu treba určite zmieniť, že v prípade, že ak ste členmi Wizz Discount Club, na stránkach WizzAir sa viete dostať na ešte lepšiu cenu.

Z Prahy lieta spoločnosť SmartWings a ceny začínajú na 249€. Pri Bratislave a Viedni sú potom ceny podobné,vyššie, ale ide aj o o niečo kvalitnejšie spoločnosti. Z Bratislavy lieta flyDubai s letenkami od 339€, z Viedne potom Turkish Airlines s letenkami od 359€. 

Termínov je pomerne mnoho, u niektorých spoločností nemáte problém kúpiť letenky za spomenutú cenu až do októbra. U leteniek z Viedne, Prahy a Bratislavy sú dostupné nižšie aj kalendáre termínov. Pri letenkách od WizzAir nie je dostupný kalendár termínov, uvádzame teda aspoň príklad pomerne lacného termínu v máji. Každopádne letenky za najnižšie ceny u WizzAir sa dajú nakúpiť predovšetkým od letných prázdnin po september/október. 


Letenky do Dubaju

 Odlet: Viedeň, Budapešť, Praha, Bratislava  |  Termín: do októbra  |  Cena: od 189€

Kalendár termínov pri letenkách z Bratislavy od 339€ Kalendár termínov na letenky z Viedne od 359€ Kalendár termínov na letenky z Prahy od 249€ Májová letenka s WizzAir za 189€


Ubytovanie

Rezervovať ubytovanie online odporúčame cez nasledujúce dve stránky

Booking.com – server s najväčšou databázou ubytovacích zariadení s množstvom akcii!
Airbnb – rezervácia ubytovania u miestnych hostiteľov 

letenky Dubaj

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.