Na výlet do nórskeho Bergen-u s letenkami od 18€!

Nórsko Sognafjord

Radi by ste zašli na výlet do Nórska aj počas zimy? Bergen patrí aj vďaka svojej polohe k tým najpopulárnejším miestam. My tu pre vás aktuálne máme spiatočné letenky za ktoré nemusíte zaplatiť viac ako 18€!

Konkrétne sa letí so spoločnosť WizzAir z letiska v Katoviciach a cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak dobrých 34€.

Každopádne ak budete letieť aspoň dvaja, oplatí sa vám viac kúpiť si členstvo a nakúpiť si letenky ako člen, než kupovať ich ako nečlen. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať v našom samostatnom článku(odporúčame).

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný januárový termín 27-30.1.2017. Lety sú priame. Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Bergen
od 18€
27-30.1.2017

Tip na ubytovanie

Ubytovanie v Bergen-e a všeobecne v Škandinávii vychádza cez Airbnb.com cenovo veľmi dobre. Pri klasických ubytovacích zariadeniach platíte bežne aj násobne vyššie sumy. Aj keď vám to po vyhľadávaní na Bookingu vyhodí často krát podobné ceny, treba si pozerať aj rôzne poplatky navyše.

Ak pôjdete čisto po cene a dôležité pre vás bude hlavne mať kde prespať za čo najnižšiu cenu, pozrite si túto ponuku. Za 3 noci zaplatíte iba 89€ – 44,5€/osoba, 14,8€/osoba/noc. 

Ak budete chcieť ubytovanie priamo v centre Bergenu, skúste túto ponuku, kde za 3 noci zaplatíte 159€ – 79,5€/osoba, 26,5€/osoba/noc.

TIP: Nie si ešte na Airbnb.com? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaj vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / Booking.com

letenky bergen

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno