VIDEO: Partia Slovákov natočila skvelé zábery pri cestách po Afrike

Video Afrika

Cestovateľské videá máme radi všetci. A keď navyše nie sú zahraničného pôvodu, ale priamo od Slovákov, pozerá sa na to o to lepšie.

O to dnešné sa postarala partia Slovákov, ktorá si toto leto trošku precestovala juh Afriky. Konkrétne populárnu Tanzániu spolu so Zanzibarom, Zimbabwe, Botswanu a späť leteli z Juhoafrickej republiky.

A že sa je na čo pozerať. Špeciálne zábery zo safari Ngorongoro, Serengeti a z Botswany vyzerajú veľmi dobre. Veď si to pozrite sami:

Pár slov od Johny-ho, ktorý nám napísal aj to, koľko ich stáli letenky:

„Ak mám byť presný boli sme v termíne od 23.7.2016 do 7.8.2016. Leteli sme z Viedne do Dar Es Salaamu s prestupom a nocou v Dubaji so spoločnosťou Emirates. Vracali sme sa s Johanesburgu do Viedne taktiež s prestupom v Dubaji so spoločnostou Emirates. Začinali sme v meste Dar Es Salaam odkiaľ sme hneď preleteli na sever Tanzanie do mesta Arusha (oblasť označovaná ako Kilimanjaro) odtiaľ sme vyrazili na 3-dňové safari do kráteru Ngorongoro a Serengeti, spali sme v stanoch v nadmorskej výške 2650 M.n.n. Najlepší zážitok aký som mal. Odtiaľ sme prešli aj k Viktoriinmu jazeru kde sme strávili noc. Na ďalší deň sme leteli na Zanzibar kde sme dovolenkovali 5 dni. Zo Zanzibaru sme sa uberali do južnejších afrických krajín kde sme preleteli do hlavného mesta štátu Zimbabwe – Harare. Na ďalší deň sme leteli do mesta Viktoria Falls, kde sú Viktoriine vodopády. Pozreli sme vodopády, a na ďalší deň sme išli na ďalšie safari do národného parku Chove v Botswane (park s najväčším počtom slonov na svete) svoju africkú púť sme končili v Johannesburgu kde sme strávili 2 noci. Všetky letenky s Emirates stali dokopy 580 € (Vieden – Dubai – Dar es sallam…Johannesburg – Dubai – Vieden). Ostatne prelety sme mali so spoločnosťou FastJet kde ich bolo myslím že cca 8. Ich cena dokopy bola cca 300 € dokopy.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

2 KOMENTÁRE

  1. Cavte všetci 🙂
    Chcela by som sa poradiť ohľadom našej dovolenky do Južnej Afriky… Máme kúpené letenky do Johnansburg za 400e v Júni…Chceli by sme ísť aj na Safari a na Viktoriine vodopády a do Kaptskeho mesta..Viete mi poradiť ako to spraviť lacnejšie? Zatiaľ sme spravili predbežnú kalkuláciu tak to vychádza na min.2500_ 3000e …Bol tam niekto ? Koľko vás to vyšlo? Aké agentúry ste kontaktovali ? Cez akú stránku ste hľadali letenky v Afrike?Ďakujem

  2. Skus dreamafrika Jara Blichu. My sme s nimi boli teraz vo februari Tanzania a Zanzibar s detmi 9 a 6 rokov, ngorongoro, Tarangeri a manyara NP. Robia aj JAR a Botswanu, Ugandu a pod. Z ponuk z CR, UK cestoviek boli najlacnejsi a vyborny servis. Tiez zabezpecovali vnutrostatne lety.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno