Toronto s KLM a Air France za 389€

Toronto , Kanada , pohľad na mesto

Je tomu niečo vyše týždňa čo sme tu mali výhodnú ponuku letov do Toronta za 419€. Dnes si pre nás pripravili letecké spoločnosti KLM a Air France ponuku, pri ktorej za spiatočný let z Budapešti do Toronta zaplatíte iba 389€!

Air France aj KLM sú pritom kvalitné európske letecké spoločnosti a aj celosvetovo sa držia v TOP25(Air France 14.najlepšia spoločnosť na svete, KLM 25.najlepšia spoločnosť)

Termínov je dostupných zatiaľ celkom dosť v dátumoch od októbra 2016 do júla 2017 pričom odlety sú za najnižšiu cenu možné iba do apríla. Ak by ste mali záujem, stále je dostupný aj vianočný termín.

Lety sú s jedným prestupom – na ceste tam v Amsterdame, na ceste späť v Paríži.

Zobrať si so sebou môžete klasicky jeden kus príručnej batožiny a jednu podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg. 

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Budapešť
Toronto
389€
október 2016 – júl 2017

Tipy na ubytovanie

Comfy Guesthouse & Suite – výborná poloha a pozitívne hodnotenia od stoviek klientov, ktorí toto zariadenie už v minulosti navštívili. Navyše cena nie je nijak závratná – v januári sa napríklad dostanete na cenu 24€/osoba/noc

Izba cez Airbnb.com – ak nepotrebujete byť v úplnom centre mesta, skúste túto ponuku u miestneho hostiteľa. Cena tu začína na 13€/osoba/noc, každopádne treba hľadať voľné termíny. V mnohých je toto ubytovanie už nedostupné.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

budapest-toronto

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?