10 najobľúbenejších európskych miest (infografika)

najlepšie mestá v Európe
Top mestá európy

Aké sú najobľúbenejšie mestá v Európe podľa našich čitateľov? Na to sme sa opýtali v našej ankete vo Facebook skupine Letenky za babku PLUS!, kde prebiehala aj súťaž o poukazy na letenky. Mimochodom, ak v našej skupine ešte nie ste, o túto súťaž ste prišli a mali by ste sa pridať. Gratulujeme trom výhercom!

V ankete sa zúčastnilo viac ako 1200 hlasujúcich. Padali mestá ako Barcelona, Paríž, Rím či Londýn, ale aj menej tradičné ako Verona, Brugy, Helsinki, Malmo a mnoho ďalších.

V hlasovaní vyhrala Barcelona na prvom mieste. Potom nasledoval Rím, Londýn, Paríž ale aj Amsterdam či dokonca dve portugalské mestá Lisabon a Porto.

Veď pozrite sa sami v našej infografike.

tom mesta v europe
Najobľúbenejšie mestá v Európe
Pridajte si infografiku na svoj web!

<p><strong>Najobľúbenejšie mestá v Európe</strong><br /><br /><a href='https://www.letenkyzababku.sk/top-mesta-europy//‘><img src='https://www.letenkyzababku.sk/wp-content/uploads/2017/10/oblubene-mesta.jpg‘ alt=“ width='1200′ border='0′ /></a></p>

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

4 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.