10 najobľúbenejších európskych miest (infografika)

najlepšie mestá v Európe
Top mestá európy

Aké sú najobľúbenejšie mestá v Európe podľa našich čitateľov? Na to sme sa opýtali v našej ankete vo Facebook skupine Letenky za babku PLUS!, kde prebiehala aj súťaž o poukazy na letenky. Mimochodom, ak v našej skupine ešte nie ste, o túto súťaž ste prišli a mali by ste sa pridať. Gratulujeme trom výhercom!

V ankete sa zúčastnilo viac ako 1200 hlasujúcich. Padali mestá ako Barcelona, Paríž, Rím či Londýn, ale aj menej tradičné ako Verona, Brugy, Helsinki, Malmo a mnoho ďalších.

V hlasovaní vyhrala Barcelona na prvom mieste. Potom nasledoval Rím, Londýn, Paríž ale aj Amsterdam či dokonca dve portugalské mestá Lisabon a Porto.

Veď pozrite sa sami v našej infografike.

tom mesta v europe
Najobľúbenejšie mestá v Európe
[ultimate_exp_section title=“Pridajte si infografiku na svoj web!“ new_title=“Skopírujte nasledovný kód a vložte na svoju stránku.“ text_color=“#ffffff“ background_color=“#1e73be“ text_hovercolor=“#ffffff“ bghovercolor=“#24abe5″ cnt_bg_color=“#cce0e0″ new_icon=“Defaults-chevron-right“ icon_align=“right“ icon_size=“12″ heading_style=“text-decoration:underline;“]

<p><strong>Najobľúbenejšie mestá v Európe</strong><br /><br /><a href='https://www.letenkyzababku.sk/top-mesta-europy//‘><img src='https://www.letenkyzababku.sk/wp-content/uploads/2017/10/oblubene-mesta.jpg‘ alt=“ width='1200′ border='0′ /></a></p>

[/ultimate_exp_section]

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?