10 najobľúbenejších európskych miest (infografika)

najlepšie mestá v Európe
Top mestá európy

Aké sú najobľúbenejšie mestá v Európe podľa našich čitateľov? Na to sme sa opýtali v našej ankete vo Facebook skupine Letenky za babku PLUS!, kde prebiehala aj súťaž o poukazy na letenky. Mimochodom, ak v našej skupine ešte nie ste, o túto súťaž ste prišli a mali by ste sa pridať. Gratulujeme trom výhercom!

V ankete sa zúčastnilo viac ako 1200 hlasujúcich. Padali mestá ako Barcelona, Paríž, Rím či Londýn, ale aj menej tradičné ako Verona, Brugy, Helsinki, Malmo a mnoho ďalších.

V hlasovaní vyhrala Barcelona na prvom mieste. Potom nasledoval Rím, Londýn, Paríž ale aj Amsterdam či dokonca dve portugalské mestá Lisabon a Porto.

Veď pozrite sa sami v našej infografike.

tom mesta v europe
Najobľúbenejšie mestá v Európe
Pridajte si infografiku na svoj web!

<p><strong>Najobľúbenejšie mestá v Európe</strong><br /><br /><a href='https://www.letenkyzababku.sk/top-mesta-europy//‘><img src='https://www.letenkyzababku.sk/wp-content/uploads/2017/10/oblubene-mesta.jpg‘ alt=“ width='1200′ border='0′ /></a></p>

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

3 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.