TOP! Jednosmerné letenky na Nový Zéland za 175€!

Ak by ste sa radi pozreli do Nového Zélandu, dnes tu pre vás máme jednu príležitosť! V ponuke letov spoločnosti KLM sa objavili jednosmerné letenky spoločnosti KLM a China Southern Airlines za parádnych 175€!

Letenky sú dostupné na september 2018 v termínoch napríklad:

4.9.2018, 5.9.2018, 8.9.2018, 10.9.2018, 12.9.2018, 15.9.2018

Treba však skúšať. Je ich tam viac. Odporúčame neváhať ani sekundu. Je možné, že cena bude čoskoro zmenená na vyššie čiastky. Taktiež si po rezervácii počkajte na potvrdenie, že skutočne poletíte pred tým ako začnete rezervovať ďalšie lety či ubytko.

Taktiež rátajte s tým, že ide iba o let na Nový Zéland a let naspäť si budete musieť vyriešiť sami a ceny budú niekde úplne inde. Aj pri vstupe na Nový Zéland potrebujete doložiť, že máte aj letenku odtiaľ. 

Ideálne je kúpiť nejaký let do Ázie, kde to vie vychádzať celkom fajn a odtiaľ sa už následne nejak dostanete za prijateľnú cenu do Európy. Nie je to ale úplne pre každého. Skôr pre flexibilnejších cestovateľov, ktorí s týmto nemajú problém.

V cene máte aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Auckland
175€
september 2018

Kde hľadať ubytovanie?

My osobne uprednostňujeme na rezerváciu ubytovania Booking.com. Ide o overený portál, na ktorom rezervujú ubytovanie milióny ľudí z celého sveta.

Okrem toho si pozrite aj ponuky miestnych na webe Airbnb.com. Ceny vedia byť často krát veľmi priaznivé a je to zase niečo iné ako bývať v hoteloch či hosteloch.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z prahy do Aucklandu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?