TOP AKCIA! Maldivy s Turkish Airlines s letenkami iba za 469€!

Maldivy
Maldivy. Obrázok od romaneau z Pixabay

Dnes tu pre vás máme jednu z najlepších akcií na letenky na Maldivy za posledné roky! Turkish Airlines pri odlete z Krakova ponúka letenky už za 469€ – za let tam aj naspäť dohromady!

Turkish Airlines pritom patrí k tým najlepším leteckým spoločnostiam na svete. Dlhodobo sa v rebríčkoch najlepších aeroliniek umiestňuje veľmi vysoko – v poslednom hodnotení SKYTRAX za rok 2022 skončili na 7. mieste!

Termíny sú dostupné od novembra 2023 do marca 2024. Všetko je to teda výborné obdobie na návštevu Maldív. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa iba v Istanbule a okrem príručnej batožiny si so sebou bez priplácania môžete zobrať aj podpalubnú batožinu do 30kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Male
469€
november 2023 – marec 2024

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Čím bližšie je termín odletu, tým viac ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na letenky

Koimala Hotel3*** ubytovanie nachádzajúce sa na ostrove Maamigili asi 75km od letiska v Male. Zariadenie má výborné hodnotenia s priemerom 8,9/10. Izby sú klimatizované s kúpeľňou, TV aj WiFi. Stravovanie je All Inclusive. Za 12 nocí zaplatíte ako dvojica 1480€ – 740,00€/osoba, 61,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Krakova na Maldivy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?