TOP AKCIA! Letenky po Európe dostupné len za 1€!

EDIT: Stránka je beznádejne preťažená. Treba teda počkať, kým prvotný nával opadne, aby sa dalo letenky rezervovať.

Spoločnosť LEVEL nastavila nový štandard. Letenky za dva centy bolo TOP akciou tohto roku a momentálne keď chcú spoločnosti vytvoriť rovnako silný boom, musia ísť s cenou poriadne nadol.

Dnes sa o to pokúša spoločnosť Laudamotion, u ktorej si môžete kúpiť letenky už za 1€ jednosmerne či za 2€ za let tam aj naspäť.

Akcia začala teraz do dvanástej a potrvá maximálne do tretej poobede. Osobne však očakávame, že letenky budú rozpredané omnoho skôr. Preto neváhajte s rezerváciou ani sekundu.

DOSTUPNÉ DESTINÁCIE NÁJDETE NA TEJTO STRÁNKE.

Keďže Ryanair zmenil svoje podmienky týkajúce sa povolenej batožiny a tie sa týkajú aj Laudamotion, za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Viac informácii o zmenách u Ryanair-u nájdete TU.

Prajeme veľa šťastia v love! 🙂 

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.com. Máme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pri tom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení. 

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách. 

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?