TIP! Z Bratislavy do Paríža v novembri už za 20€!

letenky z Bratislavy do Paríža

EDIT 10:20: Najlacnejšie letenky sa už vykúpili a cena u Ryanair-u išla hore. Sledujte nás aj naďalej a keď znova budú letenky za 20€, budete o tom vedieť ako prví 🙂 

O tom, že linka do Paríža bude z Bratislavy lietať aj počas zimného letového poriadku sme vás už informovali pred nejakým časom.

Dnes tu pre vás máme konkrétny TIP na letenky v tomto období za super cenu 20€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Ako príklad môžeme uviesť novembrový termín 6-10.11.2018 od utorka do soboty. Prípadne si celý kalendár termínov s konkrétnymi cenami pozrite na tejto stránke.

Upozorňujeme, že sa letí na letisko Paris Beauvais, ktoré je od samotného centra Paríža ešte dobrý kúsok. Rátajte že za lístok z letiska a naň zaplatíte dokopy ešte 15-30€!

Keďže Ryanair zmenil svoje podmienky týkajúce sa povolenej batožiny, za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať od 1. novembra iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Dodatočná batožina sa dá dokúpiť. Viac informácii o zmenách u Ryanair-u nájdete TU. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paríž
od 20€
6-10.11.2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ubytovať sa v centre Paríža za dobrú cenu nie je vždy najľahšia úloha. Táto izba na Airbnb však vyzerá dosť fajn a za 4 noci zaplatíte ako dvojica iba 216€ – 108€/osoba, 27€/osoba/noc. Na centrum Paríža úplne super cena.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Paríža

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?