Tip na vianočný darček – cestovateľský diár!

Tretia adventná nedeľa za nami a vy stále nemáte darček pre Vášho cestovateľa? Máme pre Vás tip.

Kúpte mu cestovateľský diár!

Je to ideálny darček pre každého, kto radšej zbiera zážitky ako veci. 

Vďaka nemu si každú cestu dokonale naplánuje, nenechá ho zabudnúť na žiadny detail a bude dobrý spoločník počas cesty. Po čase bude krásnou pripomienkou každého výletu, ku ktorej sa dá jednoducho vracať.

Diár je navrhnutý v troch dizajnoch, pričom každý reprezentuje typ výletu pre ktoré sú navrhované pláž, hory alebo mesto. Beach Time je pre každého kto si vychutnáva slnečné lúče, slanú vodu a posedávanie pod palmami na pláži. Mountin Love je ideálny spoločník na hory, pre ľudí, ktorý sa neboja žiadnej výzvy a adrenalín je ich pohon. City Walk je štýlový doplnok na výlet do mesta.

Každý diár je rozdelený na tri časti:

  1. časť – praktické informácie ako časové pásma, predvoľby a čísla prvej pomoci, prevody amerických jednotiek a pod.
  2. časť – priestor na plánovanie výletu – info o destinácii, plán cesty, zoznam čo si zobrať a na čo nezabudnúť, atď.
  3. časť – zápisník

Diár je navrhnutý, nakreslený a vyrobený na Slovensku. Autorkami sú dve Slovenky, Barbora je architektka a cestovateľka a Michaela práve skončila scénické výtvarníctvo a maľbu. Tento malý projekt vytvorili práve z lásky k cestovaniu a umeniu.

„Chceli sme vytvoriť niečo milé, pekné a zároveň praktické, čo každému cestovateľovi bude pripomínať jeho výlet. Veľmi nás bavilo vymýšľať obsah, inšpiráciu som čerpala práve zo svojich ciest a skúseností. Viem, že keď si niečo nezapíšem tak to jednoducho zabudnem.“ – Barbora.

Baby to poňali aj ekologicky – aby nemusel umrieť ani jeden strom navyše, tak ho tlačili na 100% recyklovaný papier a na Slovensku. Diár má rozmer 13,5×19 cm a jeho obal je tiež z recyklovaného tvrdého papiera. Kúpiš ho tu: http://www.lostblondie.com/sk/shop/, kde nájdeš aj všetky podrobnosti.

Ak si ho objednáte ešte dnes, mal by vám stihnúť prísť ešte pred Vianocami. 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno