TIP: 12 nocí na Bali (ubytovanie + letenky + raňajky) od 583 eur!

By: McKay Savage - CC BY 2.0

Hľadáte slnko, kľud, oddych a relax? Zaleťte si na krásny ostrov Bali v top sezóne (jún) na 12 nocí z prahy iba za 529 eur. K tomu pridajte náš tip na ubytovanie za 114 eur pre dve osoby na 12 nocí s raňajakami a urobte si nezabudnuteľný výlet!

1. Letenky na Bali

  1. Letenky na Bali z Prahy (náš tip na 4 – 16 jún) – REZERVUJTE TU za 529 eur!

2. Ubytovanie na Bali

Náš tip na ubytovanie na Bali sa nachádza v mestečku UBUD, ktoré je známe svojimi krásnymi ryžovými poliami, opičím mestom, no hlavne je to centrum umenia. Nachádza sa mierne v stredozemí. 

Ojek's Homestay – je ubytovanie v tradičnom balijskom štýle. V cene máte 12 nocí pre dve osoby s Wi-Fi a raňajkami. Toto ubytovanie je veľmi dobre hodnotené viac ako 590 hodnotení s priemerom 8,6/10 je zárukou spokojnosti.  Cena je 114 eur za 12 nocí pre dve osoby = 4,75 eur/os/noc. Rezervuje ubytovanie.
 TIP:   Ubytovanie berte skôr ako ukážku. Je zbytočné na Bali stráviť celý čas na jednom mieste. Rezervujte si ubytovanie iba na prvé noci a precestujte celý ostrov a aj susedné nádherné ostrovy Gili, Lombok, Nusa Lembongan a pod.. Ubytovanie na Bali nie je žiaden problém a môžete si ho booknuť dopredu na Booking.com alebo kľudne aj na mieste.

 Prečítajte si náš tip Prečo ísť na Bali.

Praktické rady:

  • Víza na pobyty do 30 dní už nie sú potrebné.
  • Nie je problém vyberať na mieste z bankomatov peniaze aj priamo na mieste aj na letisku. Odporúčame zobrať si nejakú hotovosť buď rupie alebo doláre.
  • Na mieste si kúpte lacné miestne SIM karty – poslúžia na lacné hovory medzi sebou aj na lacný mobilný internet.
  • Taxíky sú lacné, vždy trvajte na použití Taxametra. Najlepšie taxi sú BlueBird.
  • Jedlo, surf, skútre sú lacné. Doprava je občas chaotická. Ak nemáte dobré skúsenosti na skútroch tak v preplnenejších častiach Bali využívajte autá, taxíky.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?