TIP: 12 nocí na Bali (ubytovanie + letenky + raňajky) od 583 eur!

By: McKay Savage - CC BY 2.0

Hľadáte slnko, kľud, oddych a relax? Zaleťte si na krásny ostrov Bali v top sezóne (jún) na 12 nocí z prahy iba za 529 eur. K tomu pridajte náš tip na ubytovanie za 114 eur pre dve osoby na 12 nocí s raňajakami a urobte si nezabudnuteľný výlet!

1. Letenky na Bali

  1. Letenky na Bali z Prahy (náš tip na 4 – 16 jún) – REZERVUJTE TU za 529 eur!

2. Ubytovanie na Bali

Náš tip na ubytovanie na Bali sa nachádza v mestečku UBUD, ktoré je známe svojimi krásnymi ryžovými poliami, opičím mestom, no hlavne je to centrum umenia. Nachádza sa mierne v stredozemí. 

Ojek's Homestay – je ubytovanie v tradičnom balijskom štýle. V cene máte 12 nocí pre dve osoby s Wi-Fi a raňajkami. Toto ubytovanie je veľmi dobre hodnotené viac ako 590 hodnotení s priemerom 8,6/10 je zárukou spokojnosti.  Cena je 114 eur za 12 nocí pre dve osoby = 4,75 eur/os/noc. Rezervuje ubytovanie.
 TIP:   Ubytovanie berte skôr ako ukážku. Je zbytočné na Bali stráviť celý čas na jednom mieste. Rezervujte si ubytovanie iba na prvé noci a precestujte celý ostrov a aj susedné nádherné ostrovy Gili, Lombok, Nusa Lembongan a pod.. Ubytovanie na Bali nie je žiaden problém a môžete si ho booknuť dopredu na Booking.com alebo kľudne aj na mieste.

 Prečítajte si náš tip Prečo ísť na Bali.

Praktické rady:

  • Víza na pobyty do 30 dní už nie sú potrebné.
  • Nie je problém vyberať na mieste z bankomatov peniaze aj priamo na mieste aj na letisku. Odporúčame zobrať si nejakú hotovosť buď rupie alebo doláre.
  • Na mieste si kúpte lacné miestne SIM karty – poslúžia na lacné hovory medzi sebou aj na lacný mobilný internet.
  • Taxíky sú lacné, vždy trvajte na použití Taxametra. Najlepšie taxi sú BlueBird.
  • Jedlo, surf, skútre sú lacné. Doprava je občas chaotická. Ak nemáte dobré skúsenosti na skútroch tak v preplnenejších častiach Bali využívajte autá, taxíky.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.