Tenerife – zaleťte si z Viedne na Kanárske ostrovy už za 124€!

tenerife apríl/máj 2018 za 124€

Objavili sa nám tu výhodné charterové lety z viedenského letiska, na podľa mnohých najkrajší Kanársky ostrov – na Tenerife!

Ak by ste si na prelome apríla a mája chceli zaletieť na tieto populárne ostrovy neďaleko afrického pobrežia, spiatočné letenky dnes kúpite iba za 124€!

Za najnižšiu sumu sú dostupné letenky v jedinom dlhom termíne – 14.4-4.5.2018. 

Rátame však aj s tým, že nie každý bude mať čas na takto dlhú dovolenku. V ponuke je taktiež aj kratší termín na necelé dva týždne za 134€ – 21.4.-4.5.2018.

Tam letíte s kvalitnou rakúskou spoločnosťou Austrian Airlines, naspäť potom s nemeckou spoločnosťou Eurowings. Ide o priame lety – nikde nebudete prestupovať.

Bez príplatku si so sebou môžete zobrať aj podpalubnú batožinu do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Tenerife
124€
14.4-4.5.2018
Viedeň
Tenerife
134€
21.4-4.5.2018

Kde si výhodne prenajať auto?

Tenerife skrýva skutočne mnoho a nie je ostrovom, pri ktorom by ste mali ležať na plážach jediného hotela a užívať si teplo a more. Odporúčame prenajať si auto a prejsť si tento ostrov na vlastnú päsť.

Prenajať si ho môžete napríklad cez overený portál Rental Cars , kde si rovno môžete pozrieť aj ďalšie ponuky na prenájom auta u mnohých autopožičovní.

Keby ste si povedzme chceli prenajať auto na týždeň, taký Opel Corsa vás bude stáť iba 46€ – to je pri dvojici 23€/osoba. 

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Nejdeme vám radiť konkrétne zariadenia či ponuky, keďže každý budete mať trochu iné preferencie. Niekto bude chcieť precestovať komplet celý ostrov, niekto si dá pár dňový výlet po ostrove a ostatok času strávi na pláži a podobne.

Na hľadanie ubytovacích zariadení však môžeme odporučiť známy portál Booking.com, cez ktorý bežne kupujeme ubytovanie aj my. Tých zariadení tu je mnoho a mali by ste si vybrať.

Dobrým webom je tiež Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych. Často krát sú tu ceny nižšie ako pri hoteloch či hosteloch. Treba pozrieť a porovnať.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne na ostrov Tenerife

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?