Tenerife s odletom z Viedne za 129€!

Kanárske ostrovy , Tenerife , krajina

Rozmýšľate, že by ste si ešte koncom sezóny spravili niekde krátku dovolenku? A čo tak zvoliť Kanárske ostrovy? Mnohí považujú práve ostrov Tenerife za najkrajší z nich. V aktuálnej ponuke charterových letov aktuálne viete kúpiť letenky už za 129€/spiatočný let.

Letenky sú dostupné v jedinom termíne s odletom z viedenského letiska. Odlet je naplánovaný na 17.9.2016, späť sa potom vrátite o týždeň neskôr, 24.9.2016.

Kúpiť ich máte možnosť na nemeckej stránke najväčšieho predajcu leteniek, Expedie. Rezervačný proces však nie je náročný a aj ak nemčinu neovládate, s prekladačom si poradíte. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Tenerife
129€
17-24.september 2016

Tipy na ubytovanie

Pre dvoch

Ak sa rozhodnete cestovať dvaja, najlepšie ponuky hľadajte cez portál Airbnb.com u miestnych hostiteľov. Dva príklady, ktoré hovoria za všetko:

Izba 1 – za týždeň zaplatíte 193€ za izbu pre dvoch – 96,5€/osoba, 13,7€/osoba/noc

Izba 2 – je ešte lacnejšia, 186€ za izbu pre dve osoby – 93€/osoba, 13€/osoba/noc

Obe majú výborné hodnotenie od ľudí, ktorí sa tu už ubytovali.

Pre štyroch

Ak sa rozhodnete cestovať viacerí, určite vás to na osobu bude stáť menej. Okrem Airbnb.com skúste tentokrát aj Booking.com, kde sú cenovo porovnateľné ponuky. Tipy: 

Bytík pri mori – výborná poloha a ak nepotrebujete vysoký štandard,fajn možnosť. Cena 274€ – 68,5€/osoba, 9,8€/osoba/noc

Fewo 2 Terrasen – výborná poloha a cena 220€ – 55€/osoba, 7,8€/osoba/noc. Zariadenie však ešte na Bookingu nemá žiadne hodnotenie, takže trošku risk.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Tenerife

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?