TAIWAN: Taipei s letenkami od 411€

Tajwan , príroda

Ak máte chuť na nejakú nie príliš „mainstream“ destináciu v juhovýchodnej Ázii, Taiwan je bez pochýb jednou z nich. Dnes tu pre vás máme dokonca dve zaujímavé ponuky letov, pričom cena začína už na 414€/spiatočný let.

Prvou ponukou sú lety spoločností KLM a China Southern Airlines. V termínoch od marca do júla 2017 máte možnosť letieť z Budapešti za cenu 414€(tam aj naspäť spolu). Pri týchto letoch sa prestupuje dva krát – raz v Amsterdame a Šanghaji. Dajú sa však nájsť ponuky, kedy na letiskách pri prestupoch nestrávite viac ako niekoľko hodín.

Druhou ponukou sú lety spoločnosti Air China z Viedne do Taipei. Cena tu začína na 417€ za spiatočný let a aktuálne sú dostupné termíny od apríla do júla 2017. Pri týchto letoch prestupujete iba 1 krát v Pekingu. Na ceste tam je väčšinou krátky niečo viac ako 2-hodinový prestup. Na ceste späť na letisku pobudnete niečo viac ako 9 hodín.

Pri oboch ponukách je samozrejmosťou aj príručná aj podpalubná batožina. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Taipei
414€
marec – júl 2017
Viedeň
Taipei
417€
apríl – júl 2017

Ubytovanie

Taiwan nie je nejak špeciálne drahá krajina. Síce tu za ubytovanie dáte viac ako v nejakom Thajsku či Indonézii, no stále je to menej ako v Európe.

V Taipei sa môžete skúsiť ubytovať napríklad v EastHouse Hoste, kde cena začína niekde na 12€/osoba/noc

Konkrétne ubytovanie v prípade hotelov a hostelov hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, cez miestnych sa potom môžete ubytovať na Airbnb.com

letenky Taipei

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?