ŠVAJČIARSKO: Bazilej s EasyJet-om už za 18€!

Lacné letenky do Švajčiarska tu nie sú až tak časté ako do iných krajín. Málokedy totiž idú ceny tak dole ako je tomu dnes. Ak teda plánuješ výlet do Bazileja, dnes je tvoja šanca. Spoločnosť EasyJet aktuálne ponúka lety z Krakowa do tohto švajčiarskeho mesta už od 18€.

Ako je u EasyJet známe, čím väčšia skupinka pôjdete, tým menej za letenky zaplatíte. Pri Bazileji to vychádza na 33€/letenka ak pôjdete sami, 23€/letenka ak pôjdete vo dvojici a 18€/letenka ak sa do Bazileja vydáte napríklad štyria.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný marcový termín 24-28.3.2017 – od piatku do utorka s odletom doobeda do Bazileja doobeda a návratom späť vo večerných hodinách.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 56 x 45 x 25, čo sú rozmery, aké u iných nízkonákladoviek len tak nenájdete.

Alternatívou môže byť let z Budapešti, kde ak cestujete sami, za letenku zaplatíte 45€, pri dvojici to je 34€/letenka a pri štyroch ľuďoch potom 28€/letenka. Termín napríklad 28-30.3.2017

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakow
Bazilej
od 18€
24-28.3.2017

Tip na ubytovanie

Klasické hotely a hostely sú na toto obdobie už vo veľkej miere rozpredané a nachádzajú sa tu poväčšine už len drahé možnosti ubytovanie.

Odporúčame teda využiť Airbnb.com, kde sa stále nájde veľké množstvo dobrých ponúk. Pre dvojicu napríklad táto, kde za 4 noci zaplatíte dvaja 201€ – 100,5€/osoba, 25€/osoba/noc.

Pri štvorici vyskúšajte túto ponuku, kde za 4 noci zaplatíte 397€ – 99,25€/osoba, 24,8€/osoba/noc.

Aj keď v porovnaní s inými krajinami sa to nemusí javiť ako super deal, verte že je. Ak navyše ešte nie ste na Airbnb, odporúčame sa zaregistrovať cez náš odkaz TU, de získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo.

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / HotelsCombined.com

letenky Bazilej 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno