Sofia: Letenky + ubytovanie za 41€

Sofia - kostol
By: Klearchos Kapoutsis - CC BY 2.0

Naplánujete si už dnes výlet na začiatok budúceho roka, nech sa máte po celý zvyšok roka na čo tešiť. Jeden z najlacnejších výletov môžete podniknúť práve do hlavného mesta Bulharka, do Sofie kedy za letenku a ubytovanie zaplatíte iba 41€!

Letenky do Sofie

Najlacnejšie letenky do Sofie ponúka spoločnosť WizzAir. Ak si vyberiete dobrý dátum počas zimného obdobia, za letenky zaplatíte naozaj nízke sumy.

My sme vybrali termín 17-19.január, kedy za spiatočný let zaplatíte iba 26€. Ak však vlastníte členstvo Wizz Discount Club, za letenky zaplatíte ešte menej – niečo okolo 20€.

O členstve Wizz Discount Club sa dozviete viac v našom článku.

Za najnižšiu sumu je možné zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s hmotnosťou najviac 10 kg a rozmermi 42x32x25cm. Viac o tom píšeme tu 

Budapešť – Sofia za 26€(17-19.1.2017)

Rezervovať

Ubytovanie

Ubytovať sa  za lacný peniaz v Sofii nie je najmenší problém. Nájdete tu množstvo zariadení, ktoré ponúkajú izby za pár desiatok eur.

Príkladom je „Hostel Alex„, kde za dvojlôžkovú izbu s Wi-Fi zaplatíte za 2 noci iba 30€(15€/osoba, 7,5€/osoba/noc). V spomenutom termíne je dostupná posledná izba. 

Všetko záleží na tom aký štandard požadujete. Vyššie spomenutý hostel hodnotili klienti známkou 7,4 z 10. 

Kompletnú ponuku ubytovania v Sofii na tento dátum nájdete tu.

letenky Sofia

Sofia: Letenky + ubytovanie za 41€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.