Slovák hitom internetu. V lietadle letel úplne sám!

Čo by ste povedali na to, ak by ste za cenu normálnej letenky mali celé lietadlo iba pre seba. Žiadne tlačenie sa, budenie spolucestujúcim lebo chce ísť na WC a žiadne plačúce deti. Iba vy s neobmedzeným výberom miest pri ktoromkoľvek okne a letušky venujúce sa iba vám!

Niečo podobné sa podarilo celkom náhodou slovákovi alexandrovi, ktorý letel z Manily na exotický ostrov Boracay s leteckou spoločnosťou Philippine Airlines. Nikto okrem neho prekvapujúco práve v ten čas neletel.

pláž na Boracay
Boracay

„Keď som prišiel na letisko, začul som z reproduktora: ‚Pán Alexander Simon, dostavte sa prosím na informácie‘. Slečna mi tam vysvetlila, že nemusím čakať dve hodiny na nasledujúci let, pretože o pol hodiny štartujeme – pričom budem jediným cestujúcim. Nemohol som tomu uveriť. Myslel som, že sa mi sníva. Keď som nastupoval do lietadla, uvedomil som si, že toto je naozaj veľká vec. Veď som ani nemusel stáť v rade,“ povedal britskému denníku Daily Mail.

 

Táto linka býva zvyčajne dosť obsadená, takže sa dá hovoriť o vskutku výnimočnmom štastí. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.