Septembrové SANTORINI – na týždňovú dovolenku s letenkami od 40€!

Santorini pobrežie

Chcete si ešte užiť koniec leta? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky na grécky ostrov Santorini. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú dostupné už od 40€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 40€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 60€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 60€ budete teda platiť za letenky 40€ – v prípade dvojice teda každý o 20€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

A kedy sa teda letí? Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 18-25.9.2021 v druhej polovici septembra.

V rovnakom období počas predchádzajúcich rokov sa bežne pohybovali teploty na Santorini okolo 25°C. 

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
od 40€
18-25.9.2021

Tip na ubytovanie

Evelina Pension!ubytovanie len 50 metrov od pláže so skvelými hodnoteniami s priemerom 9/10(za polohu až 9,6/10). Za izbu pre dvoch s klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou tu zaplatíte ako dvojica na týždeň 402€ – 201€/osoba, 28,7€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie dostupné ubytovania na ostrove Santorini na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadované očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne na Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?