Septembrové SANTORINI – letenky z Viedne už za 38€!

Santorini

Ak by ste si chceli spraviť v septembri dovolenku na ostrov Santorini, spiatočné letenky z Viedne sú dostupné už za 38€!

Za túto cenu je dostupný termín 9-18.9.2021. Vo štvrtok odletíte a o týždeň v sobotu sa vrátite naspäť.

Za +6€ navyše sú dostupné aj kratšie termíny 11-18.9.2021 a 14-18.9.2021. V rovnakom období sa posledné roky pohybovali teploty na Santorini medzi 25-28°C.

Na Santorini je však dostupných viacero liniek aj s inými leteckými spoločnosťami. Linky a kalendáre termínov si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
38€
napr. 9-18.9.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Porto Perissa3*** ubytovanie na Santorini len 100 metrov od pláže, ktoré vás na 9 nocí bude stáť 334€ – 167€/osoba, 18,5€/osoba/noc. Dostupnú budete mať izbu so sprchou, TV a klimatizáciou. Zariadenie má priemerné hodnotenie 8,4/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Santorini s desiatkami ďalších zariadení na tejto stránke. 

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne na Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)