Septembrové Holandsko za 24€

Holandsko - kvety, jazero, park
By: Ley - CC BY 2.0

Nie je tomu tak dávno, čo sme tu mali ponuku letov do Eindhovenu za niečo viac ako 30€. Dnes tu máme ešte o niečo zaujímavejšiu ponuku – naviac s odletom z Česka a nie Poľska.

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti WizzAir máte možnosť nájsť lety z Brna v niekoľkých termínoch s cenou už od 24€ za spiatočný let.

Cena platí ako pre členov Wizz Discount Club, tak aj pre nečlenov.

Termíny sú dostupné aj počas ešte stále teplého septembra – čo je možno jeden z najideálnejších mesiacov na potulky Európou, kvôli úbytku turistov. 

Za najnižšiu cenu vám letecká spoločnosť umožní zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Viac si môžete prečítať tu

Brno – Eindhoven za 24€(11-14.september 2016)

Rezervovať

Ďalšie termíny: 18-21.september, 18-25.september, 11-21.september

Ubytovanie

Najlacnejšie ubytovanie hľadajte na stránkach Airbnb, kde sa máte možnosť ubytovať u rôznych miestnych. Často krát tu nájdete skutočne výhodné ponuky a naviac vám prenajímateľ môže poskytnúť cenné rady kam sa vydať, čo navštíviť a čomu sa vyvarovať. 

Ak by ste sa chceli ubytovať priamo v hoteli, odporúčame využiť web Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku ubytovania, z ktorej by ste si celkom určite mali vybrať. 

letenky Eindhoven

Septembrové Holandsko za 24€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.