SANTORINI z Viedne – októbrový výlet s letenkami za 46€!

Santorini pobrežie

Októbrový výlet na ostrov Santorini v Grécku! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú dostupné za 46€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 15-20.10.2022. V sobotu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
46€
napr. 15-20.10.2022

Tip na ubytovanie

Hotel Porto Perissa3*** ubytovanie v meste Perissa 5km od letiska a 100 metrov od pláže. Pri viac ako 650 hodnoteniach má priemer 8,5/10. Izby sú s klimatizáciou, s TV a vlastnou kúpeľňou. Dostupné je WiFi. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 284€ – 142,00€/osoba, 28,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Santorini

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.