SANTORINI z Budapešti – septembrová dovolenka s letenkami od 44€!

Santorini pobrežie

Septembrová dovolenka na obľúbenom gréckom ostrove Santorini! Máme tu pre vás tip na lacné letenky koncom sezóny už od 44€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 44€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 62€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte podobne, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 44€ + 44€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 62€ + 62€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letieť je možné v termíne 10-24.09.2023. V nedeľu z Budapešti odletíte a o 14 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Santorini
od 44€
napr. 10-24.09.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Bežne – čím bližšie je termín odletu, tým je ubytovanie drahšie. Preto sme si pre vás pripravili rovno aj tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Mary Roomsubytovanie 6km od letiska a asi 150km od najbližšej pláže. Pri viac ako 200 hodnoteniach na Bookingu má priemer 8,8/10(a 9,1/10 za polohu). Izby majú klimatizáciu, balkón aj vlastnú kúpeľňu. Za 14 nocí zaplatíte ako dvojica 1432€ – 716,00€/osoba, 51,14€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti na ostrov Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?