SANTORINI s odletom z Viedne – na prelome septembra/októbra od 60€!

Santorini

Ak by ste si chceli pozrieť ešte túto sezónu jeden z najobľäbenejších gréckych ostrovov, spiatočné letenky z Viedne sa dajú kúpiť už od výborných 60€!

Za takúto čiastku sú letenky dostupné pre členov Wizz Discount Club. Ak aj však členstvo zakúpené nemáte, letenky kúpite za stále dobrých 80€!

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Ako príklad môžeme uviesť termín 26.9-3.10.2020. V tomto období sa posledné roky pohybovali teploty na Santorini stále okolo 25°C.

Celá kalendár termínov si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm na palubu. Za viac batožiny sa však dá samozrejme priplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
od 60€
26.9-3.10.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Do Viedne jazdí pravidelne každý deň slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Jednosmerné lístky sú v ponuke už od 5,90€. Online ponuku lístkov na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.comMáme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pritom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)