SANTORINI s odletom z Viedne – na prelome júna/júla už od 55€!

Santorini pobrežie

Máme tu pre vás ďalší tip na letnú dovolenku s odletom už o 9 dní. Letenky na Santorini s odletom z Viedne sú momentálne dostupné už od 55€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a za 55€ sú dostupné letenky na Santorini pre členov tzv. Wizz Discount Club, 75€ pre nečlenov.

Členstvo môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Letí sa v termíne 29.6-6.7.2021. Týždňová dovolenka s odletom v utorok ráno a príletom naspäť o týždeň na obed.

Na Krétu sa však dá letieť z viacerých letísk a viacerými leteckými spoločnosťami. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
od 55€
29.6-6.7.2021

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Do Grécka majú momentálne voľný vstup osoby, ktoré sú zaočkované plným počtom dávok vakcín(väčšinou dve, pri Johnson&Johnson jedna) a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní. Pri vstupe treba predložiť certifikát o zaočkovaní. Ak zaočkovaní nie ste, pri vstupe je potrebné predložiť negatívny výsledok PCR testu starý nie viac ako 72 hodín.(Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu) alebo negatívny Ag test nie starší ako 48 hodín.

Gréci náhodne testujúci aj menšiu vzorku náhodne vybraných turistov, ktorí vstúpia do krajiny a spĺňajú podmienky rovnako ako tomu bolo aj minulý rok.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Athina Apartments – ubytovanie len 250 metrov od najbližšej pláže s dobrými hodnoteniami. Za mezonet s balkónom, TV, klimatizáciou, WiFi aj súkromnou kúpeľňou zaplatíte ako dvojica 374€ – 187€/osoba, 26,7€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s desiatkami dostupných dobre hodnotených zariadení na tejto stránke.

SANTORINI s odletom z Viedne - na prelome júna/júla už od 55€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)