Santorini na prelome septembra/októbra – letenky od 28€!

Santorini

Aj na ostrov Santorini sa dnes dajú kúpiť letenky za výnimočne výhodné sumy. Pre členov Wizz Discount Club sú letenky dostupné už za 28€, pre nečlenov za 38€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Ako príklad môžeme uviesť termín 29.9-6.10.2020. Odlietať budete teda už budúci týždeň v utorok. Treba však rátať s tým, že podľa aktuálnych predpovedí to na kúpanie určite nebude a budete si musieť so sebou zobrať aj bundu.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si.

Grécko je momentálne zelené a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo zmeniť. Momentálne majú lepšie čísla ako my na Slovensku. Po návrate teda netreba ani test ani karanténu.

Pred cestou do Grécka treba ešte vyplniť tento formulár: https://bit.ly/3eKm4tv

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
od 28€
napr. 29.9-6.10.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dostanete napríklad slovenskou spoločnosťou Slovak LinesJazdí tam takmer 20x denne a jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Perissa Bay – veľmi dobre hodnotené ubytovanie na Santorini len 30 metrov od pláže s cenou iba 116€/osoba na týždeň, čiže 16,5€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na ostrove Santorini s takmer 900 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z Viedne na Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)