SANTORINI – augustová dovolenka s letenkami od 50€!

Santorini pobrežie

Patríte k tým, ktorí plánujú letnú dovolenku s predstihom? Máme tu pre vás tip na letenky na krásny grécky ostrov Santorini, ktoré sú dostupné už od 50€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 50€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 70€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 70€ budete teda platiť za letenky 50€ – v prípade dvojice teda každý o 20€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 04-11.8.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť. Okrem toho sa dá za rovnakú cenu letieť aj v termíne 11-18.8.2022.

Linky aj z iných letísk si môžete pozrieť na na tejto stránke

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
od 50€
napr. 4-11.08.2022

Tip na ubytovanie

The Best – apartmánový hotel na Santorini s takmer 200 hodnoteniami s priemerom 8,9/10(a 9,2/10 za polohu). Zariadenie má vonkajší bazén a od pláže budete vzdialení len 150 metrov. V izbe máte klimatizáciu, TV, vlastnú kúpeľňu aj WiFi. A za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 844€ – 422€/osoba, 60€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení na tejto stránke.

Covid-19: Pravidlá vstupu do Grécka

Aktuálne musia pri nástupe do lietadla všetky osoby ukázať negatívny výsledok PCR testu nie starší ako 72 hodín či Ag testu nie staršieho ako 24 hodín. Aj očkovaní aj nezaočkovaní. Očkovaní majú potom výhody v samotnom Grécku.

Očakávame, že do marca sa tieto podmienky ešte zmenia a sprísnenie, ktoré prišlo po objavení Omikronu nebude dlhodobé.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)