Ryanair a Laudamotion batožina! Stále v tom máte nejasno?

lietadlo Ryanair

Batožina Laudamotion

Nové pravidlá platé od 21. februára pre Laudamotion si prečítajte TU.

Za príručnú batožinu Ryanair si od 1. novembra priplatíte

Lety do 31.10. po starom. Príručnú batožinu máte zdarma.

Ak máte let do 31.10., batožina je ešte po starom. To znamená že si môžete vziať zdarma príručnú batožinu 55 x 40 x 20 cm – do 10kg, ktorú vám vezmú do podpalubia na bráne ak si nezaplatíte priority nástup (6 € jeden let / 12 € spiatočný). Ak si Priority zaplatíte, batožinu si beriete na palubu. S batožinou idete rovno na bránu. Pri letoch do 31.10. netreba chodiť na check-in pult, ale idete rovno do svojej brány (gate).

Lety Ryanair po 1. novembri (vrátane). Príručná batožina je spoplatnená.

Ak letíte s Ryanair po 1. novembri (vrátane), na palubu si budete môcť vziať zdarma malú tašku, ktorá sa zmestí pod sedadlo s rozmermi 40x20x25cm.

Príručnú batožinu do 10 kg si budete môcť vziať na palubu iba so zakúpeným PRIORITY za 6 € jeden smer alebo 12 € spiatočne.

Alebo si môžete za 8€ jeden smer alebo 16 € spiatočne zakúpiť odbavenú 10kg batožinu, ktorú odovzdáte na check-in pulte – výhodou je, že nemusíte po letisku nosiť batožinu a môžete v nej mať tekutiny nad 100ml. 

Ak ste letenky kupovali pred 31.8. a letíte po 1.11., platia pre vás ešte staré pravidlá a za príručnú batožinu do 10kg platiť nemusíte, ale odovzdávate ju na check-in pulte!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?