Ryanair a Laudamotion batožina! Stále v tom máte nejasno?

lietadlo Ryanair

S Laudamotion stále po starom. Za príručnú batožinu neplatíte.

Ak letíte s Laudamotion z Viedne, nové pravidlá Ryanairu pre vás neplatia. Stále si môžete so sebou vziať zdarma aj príručnú batožinu do 10 kg aj po 1. novembri. Ak si nezakúpite Priority, maximálne vám ju môžu označiť na bráne vziať do podpalubia.

Ak nepotrebujete väčšiu príručnú batožinu pri sebe a stačí vám zadarmo v podpalubí, vyberte pri výbere batožiny tretiu možnosť. Pozor toto platí iba pre Laudamotion.

laudamotion prirucna batozina
Vyberte si batožinu pre Laudamotion zdarma.

Za príručnú batožinu Ryanair si od 1. novembra priplatíte

Lety do 31.10. po starom. Príručnú batožinu máte zdarma.

Ak máte let do 31.10., batožina je ešte po starom. To znamená že si môžete vziať zdarma príručnú batožinu 55 x 40 x 20 cm – do 10kg, ktorú vám vezmú do podpalubia na bráne ak si nezaplatíte priority nástup (6 € jeden let / 12 € spiatočný). Ak si Priority zaplatíte, batožinu si beriete na palubu. S batožinou idete rovno na bránu. Pri letoch do 31.10. netreba chodiť na check-in pult, ale idete rovno do svojej brány (gate).

Lety Ryanair po 1. novembri (vrátane). Príručná batožina je spoplatnená.

Ak letíte s Ryanair po 1. novembri (vrátane), na palubu si budete môcť vziať zdarma malú tašku, ktorá sa zmestí pod sedadlo s rozmermi 40x20x25cm.

Príručnú batožinu do 10 kg si budete môcť vziať na palubu iba so zakúpeným PRIORITY za 6 € jeden smer alebo 12 € spiatočne.

Alebo si môžete za 8€ jeden smer alebo 16 € spiatočne zakúpiť odbavenú 10kg batožinu, ktorú odovzdáte na check-in pulte – výhodou je, že nemusíte po letisku nosiť batožinu a môžete v nej mať tekutiny nad 100ml. 

Ak ste letenky kupovali pred 31.8. a letíte po 1.11., platia pre vás ešte staré pravidlá a za príručnú batožinu do 10kg platiť nemusíte, ale odovzdávate ju na check-in pulte!

Ryanair a Laudamotion batožina! Stále v tom máte nejasno?
4.1 (82.5%) 8 votes
ZDIEĽAŤ

2 KOMENTÁRE

Comments are closed.