V roku 2017 sa chceme polepšiť! (dotazník)

citatelsky dotaznik letenky za babku

Ahojte a Šťastný Nový Rok 2017!

V prvom rade vám všetkým chceme poďakovať za priazeň v roku 2016. Ďakujeme za vašu super odozvu na našu prácu. Ťeší nás, že naše tipy a články nie sú iba článkami, ale že reálne motivujú ľudí viac cestovať.

Aký bol rok 2016

Tu by bolo na mieste zosumarizovať nejaké číslá. Návštevnosť, počet fanúšikov na Facebooku (už vyše 100 tisíc? WOW ďakujeme..), najpopulárnejšie články a podobne.

Preskočíme to. Nie že by nás to nezaujímalo. Naopak veľmi nás teší, že každým mesiacom stúpa počet fanúšikov a náš web si nachádza stále nových čitateľov. Čísla však vedia klamať a my by sme chceli počuť váš názor.

Povedzte nám čo zlepšiť v roku 2017 (zaberie 3 minútky)

Minulý týždeň sme spustili čitateľský dotazník. Zapojilo sa do nej už cez 200 čitateľov a odozva je lepšia ako sme čakali. Vypadávajú z nej dobré nápady a tipy na zlepšenie. Každú jednu vetu čítame a zamýšlame sa čo a ako si z nej môžeme zobrať. Niektoré nápady už máme v pláne zrealizovať. Ďakujeme za každý tip.

Prosíme vás teda. Nájdite si 3 minútky a vyplňte kratučkú anketu, ktorá nám pomôže robiť tento web lepším. Následne pripravíme článok kde ju vyhodnotíme.

Ďakujeme

Michal 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno