AKCIA: Riga s Air Baltic za 65€

Riga , mesto, budovy

Letenky do pobaltských krajín tu až tak často nemávame. WizzAir a Ryanair sem z okolia Slovenska nelietajú, Easyjet ešte len v okolí Slovenska začína naberať na sile a tak ceny letov sú vyššie ako do zvyšku Európy.

Jednou zo spoločností, ktorá sem ponúka letenky za výhodné ceny je spoločnosť Air Baltic. Lieta z popradského letiska a po tom, čo dnes zlacnila letenky na tejto trase sa cena dostala na pekných 65€ za spiatočný let. 

To už je suma porovnateľná s niektorými európskymi mestami. Termínov je vzhľadom na frekvenciu letov ešte celkom dosť. Air Baltic na popradské letisko lieta len raz týždenne, možný je teda iba dlhší týždňový termín. 

Niekoľko príkladov termínov: 14-21.1.2017, 21-28.1.2017, 4-11.2.2017, 18-25.2.2017, 4-11.3.2017

Lety sú priame a za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm + jednu menšiu tašku s rozmermi najviac 30x40x10cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Poprad
Riga
65€
14-21.1.2017

Kam sa vydať počas týždňa v Lotyšsku?

Riga je skvelé mesto po pár dňoch budete mať chuť urobiť si nejaký výlet do okolia. Tu je niekoľko tipov, ktoré stoja za zváženie. 

Jurmala

Nachádza sa len 25 km od Rigy a je to pobrežné mesto Lotyšska. Ak budete rozmýšľať o výletoch po okolí, práve Jurmala by mala byť na popredných priečkach medzi mestami z ktorých budete vyberať. Na kúpanie to vo vyššie uvedených mesiacoch nebude, každopádne sadnúť si do kaviarne pri pláži so skvelým výhľadom a popíjať horúci čaj či čokoládu tiež nie je predstava na zahodenie.

Národný Park Kemeri

Len kúsok za Jurmalou sa nachádza národný park Kemeri. Ak patríte k milovníkom prírody, zastavte sa tu. Viac ako tisíc slov povie jedno video

Rundāle Palace

Ak ste naopak milovníkmi kultúry, spravte si výlet do Rundāle Palace. Zámok nazývaný aj baltským Versailles sa nachádza síce trošku ďalej od Rigy ako predchádzajúce dve miesta, avšak aj tých 65km-70km nie je až tak veľká diaľka. Okrem krásnych záhrad a okúzľujúcej architektúry sa v zámku nachádza aj múzeum 

letenky Riga

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?