Qatar Airways: MJANMARSKO s návštevou Milána za 451€

Bagan, Mjanmarsko

Mjanmarsko patrí ku krajinám, ktoré sme tu u nás na letenkách za babku ešte nemali. Keď sa teda dnes objavila ponuka lacných letov z Milána do Yangon-u, povedali sme si, že to musíme zmeniť. 

Ak by ste sa chceli vydať do tejto nie až tak známej krajiny na juhovýchode Ázie, máme tu pre vás letenky z milánskeho letiska s cenou už od 365€. Navyše s leteckou spoločnosťou Qatar Airways, ktorá patrí k absolútnej špičke medzi aerolinkami.

Termíny by mali byť dostupné na jeseň, zimu a jar.Treba si to iba prejsť a mali by ste toho nájsť celkom dosť. Prípadne nám ak tak napíšte na facebook a pomôžeme.

Nižšie uvádzame link na porovnávač cien leteniek Kayak. Pred tým ako si jednu zo spoločností, ktoré vám to „vyhodí“ vyberiete, bude fajn ak si o nich čo to zistíte. Prípadne je možné letenky rezervovať priamo na stránkach Qatar Airways za 398€.

Do Milána sa dostanete napríklad so spoločnosťou Ryanair, ktorá sem lieta a z Bratislavy. Nižšie uvedená cena 86€ je už so zahrnutou podpalubnou batožinou s hmotnosťou do 15kg.

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Bratislava
Miláno
za 86€
15.1.-8.2.2016
Miláno
Yangon
od 365€
16.1.-6.2.2016

Ubytovanie

Mjanmarsko je čo sa ubytovanie týka o niečo drahšie ako iné krajiny na juhovýchode Ázie, stále sú to však prijateľné ceny a v porovnaní s Európou aj celkom nízke.

Najlacnejšie možnosti ubytovania hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete veľkú ponuku zariadení. To ako tu nájsť lacné kvalitné ubytovanie popisujeme v tomto článku

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com
letenky Yangon

letenky Miláno

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno