Priame lety do Pekingu za 359€

Peking - chrám
By: Rob Oo - CC BY 2.0

Ak by ste chceli počas najbližších mesiacov navštíviť Peking, ponuka spoločnosti Hainan Airlines patrí k najlepším aké môžete nájsť. 

Priame lety v spojení s cenou 359€ je niečo, čo sa nevidí len tak. 

Termínov je však dostupných minimum. Let do Pekingu je dostupný iba v jedinom termíne 22.júna 2016, späť sa potom môžete vrátiť vo viacerých dátumoch. 

V cene letenky je možnosť zobrať si so sebou 1 príručnú batožinu a najviac 2 ks podpalubnej batožiny do 23kg. 

Kalendár termínov

Praha - Peking od 359€

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Peking

Priame lety do Pekingu za 359€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.