Krátky výlet začiatkom leta do Bazileja vo Švajčiarsku! Máme tu pre vás tip na letenky už od 45€ za let tam aj naspäť dohromady!
Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 55€.
Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 25-28.06.2026. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 3 dni neskôr v nedeľu priletíte naspäť.
Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.
Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina
Tip na ubytovanie
Aparthotel Adagio Basel City
3* ubytovanie s dobrou polohou v Bazileji. Má 2000+ hodnotení s priemerom 8,5/10. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 670€ – 335€/osoba, 111,7€/osoba/noc.
Pred cestou si prečítajte aj:
- Creux de Van – veľkolepé útesy na západe Švajčiarska (vzdialené 147km od letiska)








