Požičanie auta v Malage. Aj bez kreditky a depozitu

požičanie auta v malage

Ak plánujete cestu do Malagy a rozmýšľate či si požičať auto, tento článok je pre vás. Ak idete do Malagy na dlhšie ako dva dni, auto sa rozhodne oplatí. Celá Andalúzia je veľmi krásna a s autom máte neobmedzené možnosti. Môžete navštíviť Rondu, Alhambru, Granadu, Caminito del Rey, Gibraltar a mnoho ďalšieho. 

Pri požičiavaní auta myslite aj na to, aby vaše ubytovanie malo buď garáž alebo aby bola možnosť parkovania v okolí zdarma. Ak sa ubytujete v centre Malagy, hľadajte ubytovania ktoré majú k dispozícii parkovanie. Na Bookingu aj AirBnB si viete vyfiltrovať ubytovania s parovaním.

Kde si v Malage prenajať auto aj bez kreditky a depozitu?

WIBER – Veľmi dobrá spoločnosť – bez kreditky a depozitu (otestované nami)

My sme na našom vĺete zvolili najlpšie hodnotenú a odporučanú autopožičovňu Wiber. Prečo? Celkovo má na internete obrovskémnožstvo skvelých recenzií. Odporúčajú ju aj naši čitatelia v našej cestovateľskej poradni a po našej skúseosti ju môžeme odporučiť aj my. 

trustpilot wiber malorka Výhody požičania si auta cez spoločnosť Wiber sú:

  • Konkurenčné ceny. Je to super požičovňa s recenziami ako má máloktorá iná, ale ceny sú porovnateľné.
  • Auto si vezmete a vrátite 5 minút od letiska. (odvezú vás zamestnnci Wiberu, ktorý na vás aj počkajú na letisku. Stačí zadať číslo letu a oni už vedia kedy doletíte aj keby ste meškali)
  • Pri plnom poistení neplatíte depozit a nepotrebujete ani kreditnú kartu. Jedná sa o program All Inclusve. Wiber má len dve možnosti. Bez poistenia s nutnosťou kreditky a s rizikom, že keď šuchnete auto tak platíte. Alebo s plným poistením. Čo vrelo odporúčame. V Španielsku môžete v uličkách šuchnúť auto veľmi ľahko. S poistením to vsak nemusíte riesiť.
  • Požičanie auta je veľmi rýchle a jednoduché. Výjdete z letiska, nasadnete na shutle bus od Wiberu a o 5 minút ste v garáži. Odovzdanie auta je veľmi rýchle. A s all Inclusive službou si môzete dokonca kľúčiky o auta vybrat v automate, ako keby ste kupovali kávu.
  • Pred vrátením auta iba natankujete plnú nádrž (plnú preberiete a plnú vrátite) a auto odparkujete v garáži. Tam vás uź čaká personál, ktorý má v garáži kanceláriu a hneď vás odvezie na letisko pred vchod. Iba pozrú či ste natankovali plnú nádrž. Očami prebehnú za 20 sekúnd auto, či je v poriadku a opýtajú sa vś či bolo všetko ok. Benzínka je pri letsku.

Nevýhody auta cez Wiber:

  • Nevýhoda je iba jedna a tá je pri takmer každej požicovni. A to je, že ak máte menej ako 25 rokov, platíte takzvaný poplatok za mladého šoféra 8 €/deň (max 85 € za celú dobu požičania). Taktiež musíte mať vodičský preukaz už minimálne jeden rok.

kancelaria wiber malaga

MALAGA CAR – ďaľšia super hodnotená spoločnosť  – bez kreditky a depozitu – odporúčaná čitateľmi

Ďaľšia spoločnosť, na ktorú dostávame chvály od našich čitateľov je Malaga Car. Táto spoločnosť má perfekné hodnotenia naprieč celým internetom aj v našej poradni.

malaga car recenzie skusenosti Taktiež nepotrebujete kreditnú kartu a neplatíte ani depozit, ak si vezmete plé poistenie. A plné poistenie si berte vždy 🙂 Nikdy neviete kedy vás v úzkej uličke ťukne niekto na skútri.

Výhody sú v podstate podobné ako pri spoločnosti Wiber. Porovnajte si ceny a rozhodnite sa. Obe možnosti sú správne.

Verím, že sme vám uľahčili výber autopožičovne v Malage. Schválne sme vybrali iba tie ktoré máme buď overené alebo nám ich odporúčajú čitatelia. Vyberte si jednu z nich, vezmite plné poistenie a užite si Malagu!

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.