Požičanie auta v Malage. Aj bez kreditky a depozitu

požičanie auta v malage

Ak plánujete cestu do Malagy a rozmýšľate či si požičať auto, tento článok je pre vás. Ak idete do Malagy na dlhšie ako dva dni, auto sa rozhodne oplatí. Celá Andalúzia je veľmi krásna a s autom máte neobmedzené možnosti. Môžete navštíviť Rondu, Alhambru, Granadu, Caminito del Rey, Gibraltar a mnoho ďalšieho. 

Pri požičiavaní auta myslite aj na to, aby vaše ubytovanie malo buď garáž alebo aby bola možnosť parkovania v okolí zdarma. Ak sa ubytujete v centre Malagy, hľadajte ubytovania ktoré majú k dispozícii parkovanie. Na Bookingu aj AirBnB si viete vyfiltrovať ubytovania s parovaním.

Kde si v Malage prenajať auto aj bez kreditky a depozitu?

WIBER – Veľmi dobrá spoločnosť – bez kreditky a depozitu (otestované nami)

My sme na našom vĺete zvolili najlpšie hodnotenú a odporučanú autopožičovňu Wiber. Prečo? Celkovo má na internete obrovskémnožstvo skvelých recenzií. Odporúčajú ju aj naši čitatelia v našej cestovateľskej poradni a po našej skúseosti ju môžeme odporučiť aj my. 

trustpilot wiber malorka Výhody požičania si auta cez spoločnosť Wiber sú:

  • Konkurenčné ceny. Je to super požičovňa s recenziami ako má máloktorá iná, ale ceny sú porovnateľné.
  • Auto si vezmete a vrátite 5 minút od letiska. (odvezú vás zamestnnci Wiberu, ktorý na vás aj počkajú na letisku. Stačí zadať číslo letu a oni už vedia kedy doletíte aj keby ste meškali)
  • Pri plnom poistení neplatíte depozit a nepotrebujete ani kreditnú kartu. Jedná sa o program All Inclusve. Wiber má len dve možnosti. Bez poistenia s nutnosťou kreditky a s rizikom, že keď šuchnete auto tak platíte. Alebo s plným poistením. Čo vrelo odporúčame. V Španielsku môžete v uličkách šuchnúť auto veľmi ľahko. S poistením to vsak nemusíte riesiť.
  • Požičanie auta je veľmi rýchle a jednoduché. Výjdete z letiska, nasadnete na shutle bus od Wiberu a o 5 minút ste v garáži. Odovzdanie auta je veľmi rýchle. A s all Inclusive službou si môzete dokonca kľúčiky o auta vybrat v automate, ako keby ste kupovali kávu.
  • Pred vrátením auta iba natankujete plnú nádrž (plnú preberiete a plnú vrátite) a auto odparkujete v garáži. Tam vás uź čaká personál, ktorý má v garáži kanceláriu a hneď vás odvezie na letisko pred vchod. Iba pozrú či ste natankovali plnú nádrž. Očami prebehnú za 20 sekúnd auto, či je v poriadku a opýtajú sa vś či bolo všetko ok. Benzínka je pri letsku.

Nevýhody auta cez Wiber:

  • Nevýhoda je iba jedna a tá je pri takmer každej požicovni. A to je, že ak máte menej ako 25 rokov, platíte takzvaný poplatok za mladého šoféra 8 €/deň (max 85 € za celú dobu požičania). Taktiež musíte mať vodičský preukaz už minimálne jeden rok.

kancelaria wiber malaga

MALAGA CAR – ďaľšia super hodnotená spoločnosť  – bez kreditky a depozitu – odporúčaná čitateľmi

Ďaľšia spoločnosť, na ktorú dostávame chvály od našich čitateľov je Malaga Car. Táto spoločnosť má perfekné hodnotenia naprieč celým internetom aj v našej poradni.

malaga car recenzie skusenosti Taktiež nepotrebujete kreditnú kartu a neplatíte ani depozit, ak si vezmete plé poistenie. A plné poistenie si berte vždy 🙂 Nikdy neviete kedy vás v úzkej uličke ťukne niekto na skútri.

Výhody sú v podstate podobné ako pri spoločnosti Wiber. Porovnajte si ceny a rozhodnite sa. Obe možnosti sú správne.

Verím, že sme vám uľahčili výber autopožičovne v Malage. Schválne sme vybrali iba tie ktoré máme buď overené alebo nám ich odporúčajú čitatelia. Vyberte si jednu z nich, vezmite plné poistenie a užite si Malagu!

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?