Pomôžte dostať TATRATEA do 72% krajín sveta a vyhrajte letenku za 500 €!

tatratea sutaz
TATRATEA na Times Square New York (zdroj: tatratea.sk)

Nebojte sa. Nemusíte navštíviť 72% sveta. Aj keď veríme že by ste radi. A pomôcť by vám k tomu mohla letenka v hodnote až 500 €! Kam všade sa dá dostať za 500 €? Skôr kam nie? To by bola ľahšia otázka.

O čo ide?

TATRATEA sa exportuje 7,52% krajín celého sveta. Tak oficiálne. Neoficiálne vďaka cestovateľom už však až do 27% sveta. No hravou formou sa chce TATRATEA dostať s vašou pomocou až do 72% krajín sveta. 

Prečo práve do 72%? Odpoveď je opäť jednoduchá a hravá. Najsilnejšia fľaša TATRATEA má totiž 72%. Ide o TATRATEA ZBOJNÍCKY. 

Ako vyhrať letenku v hodnote 500 €?

Stačí sa odfotiť alebo natočiť s fľašou TATRATEA v zahraničí alebo na Slovensku, pridať fotku alebo video na svoj Instagram s označeným miestom a #tatratea a si v hre o letenky v hodnote 500 € na miesta, kde si ešte nebol ty a ani TATRATEA.

Viac na www.tatratea.sk
facebook/TATRATEA SK
Všetky zapojené fotky nájde na instagram/tatratea_sk

Pár príkladov:

fľaśe tatratea súťaž
Súťaž TATRATEA na Instagrame

Žrebuje sa spolu až 12 –krát a to pri každom dosiahnutom percentuálnom míľniku, ktorý predstavujú percentá TATRATEA. (22 %, 27 %, 32 %, 35 %, 37 %,  42 %, 47 %, 52 %, 57 %, 62 %, 67%, 72 %).  

 

(Tento príspevok je sponzorovaný v súlade s našim kódexom pre reklamu. TATRATEA je členom hnutia Pi s rozumom – http://pisrozumom.sk/)

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.