Pomôžte dostať TATRATEA do 72% krajín sveta a vyhrajte letenku za 500 €!

tatratea sutaz
TATRATEA na Times Square New York (zdroj: tatratea.sk)

Nebojte sa. Nemusíte navštíviť 72% sveta. Aj keď veríme že by ste radi. A pomôcť by vám k tomu mohla letenka v hodnote až 500 €! Kam všade sa dá dostať za 500 €? Skôr kam nie? To by bola ľahšia otázka.

O čo ide?

TATRATEA sa exportuje 7,52% krajín celého sveta. Tak oficiálne. Neoficiálne vďaka cestovateľom už však až do 27% sveta. No hravou formou sa chce TATRATEA dostať s vašou pomocou až do 72% krajín sveta. 

Prečo práve do 72%? Odpoveď je opäť jednoduchá a hravá. Najsilnejšia fľaša TATRATEA má totiž 72%. Ide o TATRATEA ZBOJNÍCKY. 

Ako vyhrať letenku v hodnote 500 €?

Stačí sa odfotiť alebo natočiť s fľašou TATRATEA v zahraničí alebo na Slovensku, pridať fotku alebo video na svoj Instagram s označeným miestom a #tatratea a si v hre o letenky v hodnote 500 € na miesta, kde si ešte nebol ty a ani TATRATEA.

Viac na www.tatratea.sk
facebook/TATRATEA SK
Všetky zapojené fotky nájde na instagram/tatratea_sk

Pár príkladov:

fľaśe tatratea súťaž
Súťaž TATRATEA na Instagrame

Žrebuje sa spolu až 12 –krát a to pri každom dosiahnutom percentuálnom míľniku, ktorý predstavujú percentá TATRATEA. (22 %, 27 %, 32 %, 35 %, 37 %,  42 %, 47 %, 52 %, 57 %, 62 %, 67%, 72 %).  

 

(Tento príspevok je sponzorovaný v súlade s našim kódexom pre reklamu. TATRATEA je členom hnutia Pi s rozumom – http://pisrozumom.sk/)

Pomôžte dostať TATRATEA do 72% krajín sveta a vyhrajte letenku za 500 €!
4 (80%) 4 votes

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.