Phuket a Bangkok, Thajsko – 499 eur s TOP leteckou spoločnosťou!

Phuket

Rozhodne stojí za to si najprv prečítať náš článok – 10 tipov ktoré musíš zažiť na ostrove Phuket a potom si k tomu pridať ďalších minimálne 90 podľa vášho gusta. No ale aby sme to aj naozaj realizaovali, najprv si musíme kúpiť letenky. Tentokrát tu máme super ponuku od TOP leteckej spoločnosti Qatar Airways. Jedná sa o svetovú jedničku medzi spoločnosťami (podľa worldairlinesawards.com).

Nie netreba sa báť, letenky nebudú stáť kvôli tomu tisíce ale iba 499 eur za spiatočnu letenky na ostrov Phuket do Thajska z Budapešti a naspať z Bangkoku do Budapešti. Cena je konečná a zahŕňa v sebe aj batožinu do 30 kg a jednu príručnú batožinu.

  • Prelet medzi Phuketom a Bangkokom zakúpite napr u AirAsia.com a stojí od cca 22 eur.
  • Spojte výlet na Phuket s návštevou Bangkoku.

Ako sa dostanem na letisko do Budapešti? – Podľa nášho návodu jednoducho.

Ako je to s vízami? – do 30 dní pobytu víza nie sú potrebné. Potrebný je platný pas, ktorý musí platiť aspoň 6 mesiacov od vstupu do Thajska.

Aký je vhodný termín na cestu do Thajska? Ideálne mesiace sú november až marec. September a október sú dažďové mesiace, ale aj tak často vyhľadávané turistami.

 Rezervujte si letenky Budapešt  – Phuket – Bangkok – Budapešt

 

 rezervujte si ubytovanie na ostrove Phuket už od 4 eur na Booking.com – overené a hodnotené ubytovanie s reálnymi recenziami cestujúcich.

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

2 KOMENTÁRE

  1. Akurát keď niečo zverenite, najprv si overte čo je to za letenku 😉 je to Budapešť – Phuket a nazad z Bangkoku do Budapešti. Nie spiatočná a už určite nie priamo.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno