Peru + Barcelona spolu od 592€

By: Maria Grazia Montagnari - CC BY 2.0

Jeseň je pre mnohých cestovateľov skvelý čas na cestovanie po svete – turistov všade ubudlo a počasie je v mnohých krajinách stále skoro rovnaké dobré. 

Ak by ste sa začiatkom tejto jesene chceli vydať na výlet do Peru – napríklad spoznať legendárne Machu Picchu + navštíviť obľúbenú Barcelonu, máme tu pre vás zaujímavú ponuku – Lima + Barcelona spolu od 592€!

Letenky z Barcelony do Peru(504€)

Lacné letenky do Peru sú aktuálne dostupné s odletom z barcelonského letiska El Prat. 

Ide o akciovú cenu spoločnosti American Airlines, kedy sa do Limy dostanete za ceny okolo 500€, čo je skutočne veľmi slušná suma.

Pre príklad, keby chcete letieť z okolia Slovenska – z Viedne či Budapešti bez zastávky v Barcelone, len za letenku do Peru by ste zaplatili o trojcifernú čiastku € viac(150-400€) ako pri tejto ponuke, kde máte navyše aj Barcelonu.

Termíny za najnižšie ceny nájdete v dátumoch od konca augusta do novembra 2016.

Lety sú s jedným krátkym prestupom v Miami a zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 2x podpalubnú batožinu do 23kg. 

Letenky do Barcelony(88€)

Do Barcelony(na letisko El Prat) najlacnejšie kúpite letenky u spoločnosti WizzAir. My sme sa dostali na sumu 88€ za spiatočný let, pričom v cene máte okrem príručnej batožiny aj podpalubnú batožinu do 23kg. 

Cena však platí iba pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena bude pre vás o 30€ vyššia(cena členstva), vďaka ktorému budete môcť kúpiť letenku za spomenutú sumu 88€ pre najviac 2 osoby. O výhodách Wizz Discount Club si prečítajte tu

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Barcelona
88€
27.9.-15.10.2016
Barcelona
Lima
504€
29.9.-12.10.2016

Ubytovanie

Ubytovanie v Barcelone

Najlacnejšie ubytovanie v Barcelone hľadajte na stránkach Airbnb.com, kde sa ceny pohybujú na skutočne priaznivých úrovniach a napríklad aj v centre mesta viete zohnať izbu za veľmi prijateľné sumy

Naviac, ak sa rozhodnete zaregistrovať cez náš odkaz, získate vstupný bonus 15-30€(záleží na Airbnb).

Prejsť na stránky Airbnb.com

Ubytovanie v Peru

Tu záleží kam budú viesť vaše kroky. Po tom čo si naplánujete cestu treba porovnávať ceny na Booking.com, Agoda.com a Airbnb.com aby ste našli pre vás čo najlepšiu ponuku za čo najmenej peňazí.
letenky Barcelona

letenky Lima

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?