Ostrov LEFKADA z Viedne – októbrový výlet s letenkami za 30€!

Lefkada, Grécko

Októbrový výlet k moru na grécky ostrov Lefkada? Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne za výbornú cenu 30€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 09-13.10.2022. V nedeľu z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

V tomto období sa teploty na Lefkade stále pohybujú bežne okolo 25°C. Nebudú to teda letné horúčavy, no vám tiež nebude.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Preveza/Lefkada
30€
napr. 09-13.10.2022

Tip na ubytovanie

San Giovanni Beach Resort and Suiteskrásne a skvele hodnotené ubytovanie na Lefkade len 13km od letiska v Preveze. Má priemerné hodnotenie 8,5/10 pri viac ako 300 hodnoteniach. Izby sú klimatizované s vlastnou kúpeľňou, balkónom, TV aj WiFi.  Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 306€ – 153,00€/osoba, 38,25€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Prevezy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)