Ostrov LEFKADA z Viedne – októbrový výlet s letenkami za 30€!

Lefkada, Grécko

Októbrový výlet k moru na grécky ostrov Lefkada? Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne za výbornú cenu 30€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 09-13.10.2022. V nedeľu z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

V tomto období sa teploty na Lefkade stále pohybujú bežne okolo 25°C. Nebudú to teda letné horúčavy, no vám tiež nebude.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Preveza/Lefkada
30€
napr. 09-13.10.2022

Tip na ubytovanie

San Giovanni Beach Resort and Suiteskrásne a skvele hodnotené ubytovanie na Lefkade len 13km od letiska v Preveze. Má priemerné hodnotenie 8,5/10 pri viac ako 300 hodnoteniach. Izby sú klimatizované s vlastnou kúpeľňou, balkónom, TV aj WiFi.  Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 306€ – 153,00€/osoba, 38,25€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Prevezy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?