Októbrové letenky do Paríža za 17€

Paríž - Notre dame de Paris
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Pre obyvateľov prevažne východného Slovenska tu máme skutočne zaujímavú ponuku na lety do Paríža. V aktuálnej ponuke spoločnosti WizzAir nájdete lety z Debrecína s cenou už od 17€!

Cena pritom platí ako pre členov Wizz Discount Club, tak aj pre nečlenov!

Týždňový termín nájdete na konci septembra/na začiatku októbra(kým sme stihli dopísať článok, septembrový termín sa za podobnú cenu vypredal). Ak by ste chceli stráviť v Paríži menej času ,lety z Debrecína na 3-4 dni začínajú na 36€/osoba. 

Ako to u nízkonákladoviek býva, letí sa na letisko „Paris Beauvais“, ktoré je asi 85 km od centra Paríža. Ako sa dostať z tohto letiska do Paríža si môžete prečítať tu.

Za najnižšiu sumu vám spoločnosť WizzAir umožňuje letieť iba s príručnou batožinou s rozmermi najviac 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Viac informácii tu

Debrecín – Paríž Beauvais za 17€(7-14.10.2016)

Rezervovať

Ubytovanie

Najlacnejšie ubytovanie v Paríži nájdete cez stránky Airbnb.com u miestnych obyvateľov. Prenajať si môžete súkromnú izbu, byt, apartmán či ak by ste boli náročnejší tak aj dom! 

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v termíne 7-14.október, kedy za ubytovanie pre 2 osoby zaplatíte 157€(79€/osoba, 11€/osoba/noc).

Ak by ste chceli ubytovanie priamo v jednom z parížskych hotelov, využite portál Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku ubytovania. 
letenky Paríž

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno