NOVINKA: Tak predsa len! Z Bratislavy sa začne lietať do Maroka!

lietadlo Ryanair

Pred niečo viac ako dvoma mesiacmi sme vás informovali o novej linke Ryanair-u z Bratislavy do Maroka. Ryanair však po vypustení linky na svojom webe lety stiahol a letenky sa nedali posledné dva mesiace zarezervovať.

Dnes je to však už oficiálne a Letisko Bratislava oznámilo spustenie linky z Bratislavy do Marrakéšu.

„Ryanair s potešením oznamuje spustenie prevádzky novej linky z Bratislavy do Marrákeša, ktorá bude k dispozícii dvakrát týždenne – od konca októbra v utorky a v soboty. Bude súčasťou nášho zimného letového poriadku pre roky 2018/2019. Letenky sú už od dnes v predaji,“ oznámila marketingová manažérka Ryanairu pre strednú a východnú Európu Olga Pawlonka.

„Pri tejto príležitosti uvádzame do predaja letenky za ceny už od 19,99 € pre lety v máji a júni 2019, ktoré si možno zarezervovať do piatkovej polnoci (do 11. mája). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, odporúčame záujemcom, aby čo najrýchlejšie navštívili www.ryanair.com, aby ich nepremeškali,“ doplnila Olga Pawlonka.

(poznámka redakcie – my ešte lety na máj a jún 2019 v systéme ešte nevidíme – je to teda pravdepodobne otázkou času kedy nabehnú.)

Lietať sa začne 30.októbra pričom frekvencia bude 2x týždenne – utorky a soboty.

Aktuálne sú letenky na koniec tohto a začiatok nasledujúceho roka dostupné už od 73€!

letenky z Bratislavy do Marrakéšu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

2 KOMENTÁRE

  1. Ako mozem zajednat tie letenky kveten-cerven 2019 za 19,9€ ked na strankach su pristupne iba do konca brezna? Dakujem za radu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.