Nové linky spoločnosti Ryanair z krakovského letiska

lietadlo Ryanair

Po oznámeniach spoločnosti WizzAir, ktorá pridala mnoho zaujímavých liniek s odletom z letiska v Katoviciach a v Budapešti tu tentokrát máme niečo aj od spoločnosti Ryanair, ktorí oznámili spustenie nových liniek pri odlete z letiska v Krakove. 

A že sa máme na čo tešiť – pridaných bude až 5 nových leteckých spojení.

Milovníkov Portugalska poteší nová linka Ryanair-u z Krakowa do Porta. Lietať sa bude 2 krát týždenne – pondelok a piatok, pričom prvý let poletí 27.marca 2017. Tie linky do Portugalska musia slušne vynášať. Nedávno sme tu nemali skoro žiadnu, onedlho si budeme mať možnosť celkom pekne vyberať.

Pokračujeme Benátkami, ktoré patria k populárnym talianskym turistickým mestám. Lietať sa na začiatok bude taktiež dva krát týždenne – v stredy a soboty, pričom prvý let začína 29.marca 2017.

Pri Taliansku ešte ostaneme. Ryanair okrem Benátok spúšťa novú linky aj do Pescary, mesta na východnom pobreží krajiny. Lietať sa bude dva krát týždenne – pondelok a piatok, pričom prvý let začne 27.marca 2017.

Tých z vás, ktorí radi spoznávajú nové miesta poteší ďalšia linka. Ide o lety do francúzskeho mesta Lourdes, mesta kúsok od španielskych hraníc, čo je však podstatnejšie, kúsok od Pyrenejí. Ak teda obľúbejete turistiku a zaujímajú vás Pyreneje, táto linka je pre vás ako stvorená. Lietať sa bude štvrtky a nedele s prvým letom 26.marca 2017.

Poslednou, ale o nič menej zaujímavou linkou, ktorú Ryanair spustí sú lety na Krétu – do mesta Chania na západe ostrova.Lietať sa bude iba raz týždenne – soboty od 1.apríla 2017. 

Letenky sú dostupné na stránkach Ryanair už teraz a je možné ich rezervovať.

letenky Lourdes

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno